KONTAKT

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Rynek-Ratusz 24
50-101 Wrocław

tel. 71 344 28 64
fax. 71 344 28 65
e-mail: sekretariat@okis.pl

NIP: 896-000-59-86
REGON: 000 277 813
Santander Bank Polska S.A. 69 1090 2398 0000 0006 0801 6844

Dyrektor

Igor Wójcik
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
impw@wp.pl

Zastępca Dyrektora

Andrzej Walus
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
andrzej.walus@okis.pl

Sekretariat

poniedziałek-piątek 8.00-16.00
Tatjana Perelska-Gajewczyk
tel. 71 344 28 64, w. 210
sekretariat@okis.pl

Filia w Legnicy

Dział Animacji Lokalnej
Zamek Piastowski w Legnicy
Plac Zamkowy 1,
59-220 Legnica
I piętro, pokój 112

Paulina Winnicka
tel. 605 944 755
paulina.winnicka@okis.pl

Krzysztof Słobodzian
krzysztof.slobodzian@okis.pl

Zastępca Dyrektora OKiS
Andrzej Walus
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
andrzej.walus@okis.pl

Dział Informacji, Promocji i Edukacji

kierownik Arkadiusz Sikora
tel. 71 370 02 24
arkadiusz.sikora@okis.pl

zastępca kierownika Henryk Koczan
tel. 71 344 28 64 w. 212
henryk.koczan@okis.pl
promocja@okis.pl

Agnieszka Chyla
tel. 71 344 28 64 w. 216
agnieszka.chyla@okis.pl
promocja@okis.pl

Iza Jóźwik
tel. 71 344 28 64 w. 212
iza.jozwik@okis.pl
promocja@okis.pl

DOKiS. pl Dolnośląska Kultura i Sztuka - Agencja Publicystyczna

redaktor Maciej Borowski
Redakcja i studio nagrań:
Rynek-Ratusz 26, 50-101 Wrocław
tel. 71 370 02 24
dokis.redakcja@gmail.com
www.dokis.pl
facebook.com/dokispl
youtube.pl/DOKISTV

Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku (2016-2018)
sekretariat@bardzomlodakultura.pl

Galeria Foto-Gen

pl. bpa Nankiera 8, 50-140 Wrocław
kierownik Marta Przetakiewicz
(nieobecność długotrwała)
p.o. kierownika Manfred Bator
tel. 71 344 78 40
galeria.foto-gen@okis.pl

Olga Nazarkiewicz
(nieobecność długotrwała)
Krzysztof Saj
Marek Kocot

Dział Sztuk Wizualnych

kierownik Agnieszka Chodysz-Foryś
tel. 71 344 28 64, w. 242
agnieszka.chodysz@okis.pl

Joanna Makowska
tel. 71 344 28 64, w. 241
joanna.makowska@okis.pl

Dolnośląski Festiwal Artystyczny
Bronisław Kowalewski
tel. 71 344 28 64, w. 226
bronislaw.kowalewski@okis.pl

Dział Organizacji Imprez

kierownik Arkadiusz Włodarski
tel. 71 344 28 64 w. 215
arkadiusz.wlodarski@okis.pl

Joanna Drab-Pasierska
tel. 71 344 28 64 w. 237
joanna.pasierska@okis.pl

Dział Sztuk Performatywnych

kierownik Karolina Michalska-Cecot
tel. 71 344 28 64, w. 239
karolina.michalska@okis.pl

Dział Muzyki i Projektów Audiowizualnych

kierownik Maciej Kieres
tel. 71 344 28 64, w. 228
maciej.kieres@okis.pl

Marta Stolarczyk
(nieobecność długotrwała)
tel. 71 344 28 64, w. 217
marta.stolarczyk@okis.pl

Daniel Jasiński
tel. 71 344 28 64, w. 228
daniel.jasinski@okis.pl

Joanna Gądek
tel. 71 344 28 64, w. 217
joanna.gadek@okis.pl

Agnieszka Rusnak
tel. 71 344 28 64, w. 217
agnieszka.rusnak@okis.pl

Dział Współpracy Regionalnej

kierownik Urszula Reduch-Wójcik
tel. 71 344 64 w. 227
urszula.reduch@okis.pl

Beatrix Baumert
tel. 71 344 28 64 w. 215
beatrix.baumert@okis.pl


Redakcja miesięcznika „Odra”

redaktor naczelny Mieczysław Orski
Rynek-Ratusz 24, 50-101 Wrocław
tel. 71 343 55 16; fax. 71 344 77 37
odra@odra.net.pl
sekretariat@odra.net.pl
www.okis.pl/miesiecznik-odra/
facebook.com/MiesiecznikOdra

Księgowość

główna księgowa Joanna Mitas
tel. 71 343 60 91; 344 28 64 w. 225
joanna.mitas@okis.pl

Marzena Baraniecka
tel. 71 344 28 64 w. 220
marzena.baraniecka@okis.pl

Dominika Bochenek
(nieobecność długotrwała)
tel. 71 344 28 64 w. 220
dominika.sito@okis.pl

Kadry

Anna Masternak
tel. 71 344 28 64 w. 244
anna.masternak@okis.pl

Płace

Anna Noga
tel. 71 344 28 64, w. 222
anna.noga@okis.pl

Administracja

kierownik Wanda Mleczak
tel. 71 344 28 64, w. 219
wanda.mleczak@okis.pl

zastępca kierownika Alicja Cwyl
tel. 71 344 28 64, w. 229
alicja.cwyl@okis.pl

Tadeusz Kość
tel. 71 344 28 64, w. 229
tadeusz.kosc@okis.pl

Zamówienia publiczne i umowy

Barbara Paruch
tel. 71 344 28 64, w. 221
b.paruch@okis.pl

Informatyk

Antoni Leszkowicz
tel. 71 344 28 64, w. 224
it@okis.pl