Data:

środa, 15 czerwca 2022, godz. 18.00

Miejsce:

Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Sala Teatru Laboratorium (Wrocław, Rynek-Ratusz 27)

Uwaga:

Przesłanie formularza zgłoszenia nie gwarantuje otrzymania wejściówki na spotkanie. Prosimy oczekiwać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora.

Udostępnij:

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W SPOTKANIU WOKÓŁ KSIĄŻKI „MIRA MIĘDZY A I Ż. MALARSTWO (1966-2021)”

W spotkaniu wezmą udział: Mira Żelechower-Aleksiun , Waldemar Okoń, Zofia Gebhard, Alina Drapella-Hermansdorfer, Ewa Molenda-Pilecka.
Dyskusję moderował będzie Mariusz Szczygieł.
15 czerwca 2022, godz. 18.00
Instytut im. Jerzego Grotowskiego, Sala Teatru Laboratorium (Wrocław, Rynek-Ratusz 27)

 

Dane uczestnika

Liczba miejsc ograniczona. Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca. Rezerwacja/wpisanie na listę gości zostanie potwierdzone drogą e­-mail.

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu , zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000, 1669). Jednocześnie informujemy, że Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, Rynek-Ratusz 24, 50-1-1 Wrocław jest administratorem Państwa danych. Informujemy również, że mają Państwo możliwość wglądu do danych osobowych ich usunięcia, poprawiania lub cofnięcia wyrażanych zgód zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018. r (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, 1669).

  1. a) celem zbierania danych jest realizacja Projektu.
  2. b) udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  3. c) udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  4. d) administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Odsłuchaj treść artykułu
Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)