Kontakt

Ośrodek Kultury i Sztuki
we Wrocławiu

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Rynek-Ratusz 24
50-101 Wrocław

tel. 71 344 28 64
kom. 607 200 455
fax. 71 344 28 65
sekretariat@okis.pl

NIP: 896-000-59-86
REGON: 000 277 813
Santander Bank Polska S.A. 69 1090 2398 0000 0006 0801 6844

Dyrektor

Igor Wójcik
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
kom. 607 200 455 (sekretariat)
fax. 71 344 28 65 (sekretariat)
sekretariat@okis.pl

Zastępca Dyrektora

Alicja Cwyl
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
kom. 607 200 455 (sekretariat)
fax. 71 344 28 65 (sekretariat)
alicja.cwyl@okis.pl

Sekretariat

Ewa Orcholska
tel. 71 344 28 64
kom. 607 200 455
fax. 71 344 28 65
sekretariat@okis.pl
poniedziałek-piątek 8.00-16.00

III piętro, pokój nr 17

Dział Informacji, Promocji
i Edukacji

kierownik: Arkadiusz Sikora
kom. 607 608 510
arkadiusz.sikora@okis.pl
promocja@okis.pl

Agnieszka Chyla
agnieszka.chyla@okis.pl
promocja@okis.pl

Iza Jóźwik
iza.jozwik@okis.pl
promocja@okis.pl

IV piętro, pokój nr 26

Redakcja Agencji Publicystycznej DOKiS. pl

kierownik: Arkadiusz Sikora
Redakcja
dokis.redakcja@gmail.com
www.dokis.pl
facebook.com/dokispl
youtube.pl/DOKISTV

IV piętro, pokój nr 26

Galeria FOTO-GEN

pl. bpa Nankiera 8,
50-140 Wrocław
tel. 71 344 78 40
https://fotogen.okis.pl/

kierownik:
Małgorzata Sobolewska
malgorzata.sobolewska@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

zastępca kierownika-generalny kurator wystaw: Manfred Bator
kom. 603 577 355
manfred.bator@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

Krzysztof Saj
krzysztof.saj@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

Dział Muzyki i Projektów Audiowizualnych

kierownik: Maciej Kieres
kom. 601 240 849
maciej.kieres@okis.pl

Daniel Jasiński
daniel.jasinski@okis.pl

Tatjana Perelska-Gajewczyk
tatjana.gajewczyk@okis.pl

Marta Stolarczyk
(nieobecność długotrwała)
marta.stolarczyk@okis.pl

IV piętro, pokój nr 23

Dział Sztuk Wizualnych

kierownik:
Agnieszka Chodysz-Foryś
kom. 724 775 777
agnieszka.chodysz@okis.pl

Joanna Gądek
joanna.gadek@okis.pl

IV piętro, pokój nr 24

Dział Sztuk Performatywnych

kierownik:
Karolina Michalska-Cecot
kom. 603 515 033
karolina.michalska@okis.pl

Agnieszka Rusnak
agnieszka.rusnak@okis.pl

II piętro, pokój nr 7

Dział Współpracy Regionalnej

kierownik: Urszula Reduch
urszula.reduch@okis.pl

Joanna Drab-Pasierska
joanna.pasierska@okis.pl

Rynek-Ratusz 26, III piętro

Dział Organizacji Imprez

kierownik: Beatrix Baumert
beatrix.baumert@okis.pl

Arkadiusz Włodarski
arkadiusz.wlodarski@okis.pl

III piętro, pokój nr 16

Dział Wydawniczo-Literacki

kierownik: Marta Przetakiewicz
kom. 663 443 844
marta.przetakiewicz@okis.pl

Jadwiga Zagrodnik
jadwiga.zagrodnik@okis.pl

Wydawnictwa można zamawiać, pisząc na adres: wydawnictwa@okis.pl

Rynek-Ratusz 26, II piętro, pokój nr 38

Redakcja miesięcznika „Odra”

redaktor naczelny: Mieczysław Orski
Rynek-Ratusz 25, 50-101 Wrocław
tel. 71 343 55 16
fax. 71 344 77 37
odra@odra.net.pl
sekretariat@odra.net.pl
www.okis.pl/miesiecznik-odra/
facebook.com/MiesiecznikOdra

Księgowość

główna księgowa: Joanna Mitas
kom. 885 607 777
joanna.mitas@okis.pl

zastępca gł. księgowej: Marzena Baraniecka
marzena.baraniecka@okis.pl

Dominika Bochenek
(nieobecność długotrwała)
dominika.sito@okis.pl

II piętro, pokój nr 9 i 11

Płace

Anna Noga
anna.noga@okis.pl

II piętro, pokój nr 9

Administracja

kierownik: Wanda Mleczak
wanda.mleczak@okis.pl

Tadeusz Kość
tadeusz.kosc@okis.pl

II piętro, pokój nr 12

Zamówienia publiczne i umowy

Barbara Paruch
b.paruch@okis.pl

II piętro, pokój nr 16

Informatyk

Antoni Leszkowicz
it@okis.pl

III piętro, pokój nr 19

Archiwum

Ewelina Setera
sekretariat@okis.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)