Kontakt

Ośrodek Kultury i Sztuki
we Wrocławiu

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Rynek-Ratusz 24
50-101 Wrocław

tel. 71 344 28 64
fax. 71 344 28 65
sekretariat@okis.pl

NIP: 896-000-59-86
REGON: 000 277 813
Santander Bank Polska S.A. 69 1090 2398 0000 0006 0801 6844

Dyrektor

Igor Wójcik
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
fax. 71 344 28 65 (sekretariat)
sekretariat@okis.pl

Zastępca Dyrektora

Alicja Cwyl
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
alicja.cwyl@okis.pl

Sekretariat

Ewa Orcholska
tel. 71 344 28 64
fax. 71 344 28 65
sekretariat@okis.pl
poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Dział Informacji, Promocji
i Edukacji

kierownik: Arkadiusz Sikora
tel. 71 370 02 24
kom. 607 608 510
arkadiusz.sikora@okis.pl

zastępca kierownika: Henryk Koczan
tel. 71 344 28 64 w. 212
henryk.koczan@okis.pl
promocja@okis.pl

Agnieszka Chyla
tel. 71 344 28 64 w. 216
agnieszka.chyla@okis.pl
promocja@okis.pl

Iza Jóźwik
tel. 71 344 28 64 w. 212
iza.jozwik@okis.pl
promocja@okis.pl

DOKiS. pl Dolnośląska Kultura i Sztuka – Agencja Publicystyczna

kierownik: Arkadiusz Sikora
Redakcja i studio nagrań:
Rynek-Ratusz 26, 50-101 Wrocław
tel. 71 370 02 24
dokis.redakcja@gmail.com
www.dokis.pl
facebook.com/dokispl
youtube.pl/DOKISTV

Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku (2016-2018)
sekretariat@bardzomlodakultura.pl

Galeria FOTO-GEN

pl. bpa Nankiera 8,
50-140 Wrocław
https://fotogen.okis.pl/

kierownik: Manfred Bator
tel. 71 344 78 40
kom. 603 577 355
manfred.bator@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

Krzysztof Saj
tel. 71 344 78 40
galeria.foto-gen@okis.pl

Dział Muzyki i Projektów Audiowizualnych

kierownik: Maciej Kieres
tel. 71 344 28 64, w. 228
kom. 601 240 849
maciej.kieres@okis.pl

Daniel Jasiński
tel. 71 344 28 64, w. 228
daniel.jasinski@okis.pl

Tatjana Perelska-Gajewczyk
tel. 71 344 28 64, w. 237
tatjana.gajewczyk@okis.pl

Marta Stolarczyk
(nieobecność długotrwała)
tel. 71 344 28 64, w. 217
marta.stolarczyk@okis.pl

Małgorzata Mańkowska
tel. 71 344 28 64, w. 217
malgorzata.mankowska@okis.pl

Dział Sztuk Wizualnych

kierownik:
Agnieszka Chodysz-Foryś
tel. 71 344 28 64, w. 242
kom. 724 775 777
agnieszka.chodysz@okis.pl

Joanna Gądek
tel. 71 344 28 64, w. 241
joanna.gadek@okis.pl

Dział Sztuk Performatywnych

kierownik:
Karolina Michalska-Cecot
tel. 71 344 28 64, w. 239
kom. 603 515 033
karolina.michalska@okis.pl

Agnieszka Rusnak
tel. 71 344 28 64, w. 217
agnieszka.rusnak@okis.pl

Dział Współpracy Regionalnej

kierownik: Urszula Reduch
tel. 71 344 64 w. 227
kom. 607 200 455
urszula.reduch@okis.pl

Joanna Drab-Pasierska
tel. 71 344 28 64 w. 237
joanna.pasierska@okis.pl

Dział Organizacji Imprez

kierownik: Beatrix Baumert
tel. 71 344 28 64 w. 215
beatrix.baumert@okis.pl

Arkadiusz Włodarski
tel. 71 344 28 64 w. 215
arkadiusz.wlodarski@okis.pl

Dział Wydawniczo-Literacki

kierownik: Marta Przetakiewicz
tel. 71 344 28 64, w. 226
kom. 663 443 844
marta.przetakiewicz@okis.pl

Jadwiga Zagrodnik
tel. 71 344 64 w. 227
jadwiga.zagrodnik@okis.pl

Wydawnictwa można zamawiać, pisząc na adres: wydawnictwa@okis.pl

Redakcja miesięcznika „Odra”

redaktor naczelny:
Mieczysław Orski
Rynek-Ratusz 25, 50-101 Wrocław
tel. 71 343 55 16
fax. 71 344 77 37
odra@odra.net.pl
sekretariat@odra.net.pl
www.okis.pl/miesiecznik-odra/
facebook.com/MiesiecznikOdra

Księgowość

główna księgowa: Joanna Mitas
tel. 71 343 60 91; 344 28 64 w. 225
kom. 885 607 777
joanna.mitas@okis.pl

zastępca gł. księgowej: Marzena Baraniecka
tel. 71 344 28 64 w. 220
marzena.baraniecka@okis.pl

Dominika Bochenek
(nieobecność długotrwała)
tel. 71 344 28 64 w. 220
dominika.sito@okis.pl

Kadry

Anna Masternak
tel. 71 344 28 64 w. 244
anna.masternak@okis.pl

Płace

Anna Noga
tel. 71 344 28 64, w. 222
anna.noga@okis.pl

Administracja

kierownik: Wanda Mleczak
tel. 71 344 28 64, w. 219
wanda.mleczak@okis.pl

Tadeusz Kość
tel. 71 344 28 64, w. 229
tadeusz.kosc@okis.pl

Zamówienia publiczne
i umowy

Barbara Paruch
tel. 71 344 28 64, w. 221
b.paruch@okis.pl

Informatyk

Antoni Leszkowicz
tel. 71 344 28 64, w. 224
it@okis.pl

Archiwum

Ewelina Setera