Kontakt

Ośrodek Kultury i Sztuki
we Wrocławiu

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Rynek-Ratusz 24
50-101 Wrocław

W związku z remontem budynku pod adresem Rynek-Ratusz 24 sekretariat, dyrekcja oraz pracownicy działów merytorycznych znajdują się w budynku Rynek-Ratusz 26 oraz w Galerii FOTO-GEN. Szczegółowe informacje znajdują się pod poszczególną jednostką organizacyjną.

tel. 71 344 28 64
kom. 607 200 455
fax. 71 344 28 65
sekretariat@okis.pl

NIP: 896-000-59-86
REGON: 000 277 813
Santander Bank Polska S.A. 69 1090 2398 0000 0006 0801 6844

Dyrektor

Igor Wójcik
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
kom. 607 200 455 (sekretariat)
fax. 71 344 28 65 (sekretariat)
sekretariat@okis.pl

Zastępca Dyrektora

Alicja Cwyl
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
kom. 607 200 455 (sekretariat)
fax. 71 344 28 65 (sekretariat)
alicja.cwyl@okis.pl

Sekretariat

Ewa Orcholska
tel. 71 344 28 64
kom. 607 200 455
fax. 71 344 28 65
sekretariat@okis.pl
poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Na czas remontu siedziba
dyrekcji i sekretariatu znajduje się
w budynku Rynek-Ratusz 26, III piętro.

Dział Informacji, Promocji
i Edukacji

kierownik: Arkadiusz Sikora
kom. 607 608 510
arkadiusz.sikora@okis.pl
promocja@okis.pl

Agnieszka Chyla
agnieszka.chyla@okis.pl
promocja@okis.pl

Iza Jóźwik
iza.jozwik@okis.pl
promocja@okis.pl

Na czas remontu siedziba działu znajduje się pod adresem, Rynek-Ratusz 25,
II piętro, Redakcja Miesięcznika Odra

Redakcja Agencji Publicystycznej DOKiS. pl

kierownik: Arkadiusz Sikora
Redakcja
dokis.redakcja@gmail.com
www.dokis.pl
facebook.com/dokispl
youtube.pl/DOKISTV

Galeria FOTO-GEN

pl. bpa Nankiera 8,
50-140 Wrocław
https://fotogen.okis.pl/

kierownik: Maja Dados
maja.dados@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

zastępca kierownika-generalny kurator wystaw: Manfred Bator
kom. 603 577 355
manfred.bator@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

Krzysztof Saj
galeria.foto-gen@okis.pl

Dział Muzyki i Projektów Audiowizualnych

kierownik: Maciej Kieres
kom. 601 240 849
maciej.kieres@okis.pl

Daniel Jasiński
daniel.jasinski@okis.pl

Tatjana Perelska-Gajewczyk
tatjana.gajewczyk@okis.pl

Marta Stolarczyk
(nieobecność długotrwała)
marta.stolarczyk@okis.pl

Małgorzata Mańkowska
malgorzata.mankowska@okis.pl

Na czas remontu siedziba działu znajduje się w budynku Rynek-Ratusz 26,
II piętro, pokój nr 37.

Dział Sztuk Wizualnych

kierownik:
Agnieszka Chodysz-Foryś
kom. 724 775 777
agnieszka.chodysz@okis.pl

Joanna Gądek
joanna.gadek@okis.pl

Na czas remontu siedziba działu znajduje się w Galerii FOTO-GEN.

Dział Sztuk Performatywnych

kierownik:
Karolina Michalska-Cecot
kom. 603 515 033
karolina.michalska@okis.pl

Agnieszka Rusnak
agnieszka.rusnak@okis.pl

Na czas remontu siedziba działu znajduje się w budynku Rynek-Ratusz 26,
II piętro, pokój nr 37.

Dział Współpracy Regionalnej

kierownik: Urszula Reduch
urszula.reduch@okis.pl

Joanna Drab-Pasierska
joanna.pasierska@okis.pl

Na czas remontu siedziba działu znajduje się w budynku Rynek-Ratusz 26,
II piętro, pokój nr 38.

Dział Organizacji Imprez

kierownik: Beatrix Baumert
beatrix.baumert@okis.pl

Arkadiusz Włodarski
arkadiusz.wlodarski@okis.pl

Na czas remontu siedziba działu znajduje się w budynku Rynek-Ratusz 26,
II piętro, pokój nr 38.

Dział Wydawniczo-Literacki

kierownik: Marta Przetakiewicz
kom. 663 443 844
marta.przetakiewicz@okis.pl

Jadwiga Zagrodnik
jadwiga.zagrodnik@okis.pl

Wydawnictwa można zamawiać, pisząc na adres: wydawnictwa@okis.pl

Na czas remontu siedziba działu znajduje się w Galerii FOTO-GEN.

Redakcja miesięcznika „Odra”

redaktor naczelny: Mieczysław Orski
Rynek-Ratusz 25, 50-101 Wrocław
tel. 71 343 55 16
fax. 71 344 77 37
odra@odra.net.pl
sekretariat@odra.net.pl
www.okis.pl/miesiecznik-odra/
facebook.com/MiesiecznikOdra

Księgowość

główna księgowa: Joanna Mitas
kom. 885 607 777
joanna.mitas@okis.pl

zastępca gł. księgowej: Marzena Baraniecka
marzena.baraniecka@okis.pl

Dominika Bochenek
(nieobecność długotrwała)
dominika.sito@okis.pl

piętro II

Na czas remontu adres siedziby działu zostaje bez zmian.

Płace

Anna Noga
anna.noga@okis.pl

piętro II

Na czas remontu adres siedziby działu zostaje bez zmian.

Administracja

kierownik: Wanda Mleczak
wanda.mleczak@okis.pl

Tadeusz Kość
tadeusz.kosc@okis.pl

piętro II

Na czas remontu adres siedziby działu zostaje bez zmian.

Zamówienia publiczne i umowy

Barbara Paruch
b.paruch@okis.pl


Na czas remontu adres: Rynek-Ratusz 26,
II piętro, pokój nr 38.

Informatyk

Antoni Leszkowicz
it@okis.pl

piętro III

Na czas remontu adres siedziby zostaje bez zmian.

Archiwum

Ewelina Setera
sekretariat@okis.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)