Kontakt

Ośrodek Kultury i Sztuki
we Wrocławiu

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Rynek-Ratusz 24
50-101 Wrocław

tel. 71 344 28 64
kom. 607 200 455
fax. 71 370 02 10
skype: Sekretariat OKIS
sekretariat@okis.pl

NIP: 896-000-59-86
REGON: 000 277 813
Santander Bank Polska S.A. 69 1090 2398 0000 0006 0801 6844

Dyrektor

Igor Wójcik
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
kom. 607 200 455 (sekretariat)
fax. 71 370 02 10 (sekretariat)
sekretariat@okis.pl

Zastępca Dyrektora

Alicja Cwyl
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
kom. 607 200 455 (sekretariat)
fax. 71 370 02 10 (sekretariat)
alicja.cwyl@okis.pl

Sekretariat

Ewa Orcholska
tel. 71 344 28 64
kom. 607 200 455
fax. 71 370 02 10
sekretariat@okis.pl
poniedziałek-piątek 8.00-16.00

III piętro, pokój nr 17

Dział Informacji, Promocji
i Edukacji

p.o. kierownika: Agnieszka Chyla
tel. 71 344 28 64 wew. 216
agnieszka.chyla@okis.pl
promocja@okis.pl

Iza Jóźwik
tel. 71 344 28 64 wew. 212
iza.jozwik@okis.pl
promocja@okis.pl

IV piętro, pokój nr 26

Redakcja Agencji Publicystyki Kulturalnej OKiS TV

redaktor naczelna: Urszula Rybicka
tel. 71 344 28 64 wew. 240, 238
urszula.rybicka@okis.pl

Rynek-Ratusz 26, III piętro

Redakcja Agencji Publicystycznej DOKiS. pl

promocja@okis.pl
www.dokis.pl
tel. 71 344 28 64 wew. 212, 216

IV piętro, pokój nr 26

Galeria FOTO-GEN

pl. bpa Nankiera 8,
50-140 Wrocław
tel. 71 344 78 40
skype: galeria Foto-Gen
https://fotogen.okis.pl/


zastępca kierownika-generalny kurator wystaw: Manfred Bator
kom. 603 577 355
manfred.bator@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

starszy specjalista ds. merytorycznych:
Olga Krzywiecka
olga.krzywiecka@okis.pl
galeria.foto-gen@okis.pl

Dział Muzyki i Projektów Audiowizualnych

kierownik: Maciej Kieres
kom. 601 240 849
tel. 71 344 28 64 wew. 228
maciej.kieres@okis.pl

Daniel Jasiński
tel. 71 344 28 64 wew. 228
daniel.jasinski@okis.pl

Tatjana Perelska-Gajewczyk
tel. 71 344 28 64 wew. 217
tatjana.gajewczyk@okis.pl

IV piętro, pokój nr 23

Dział Sztuk Wizualnych

kierownik:
Agnieszka Chodysz-Foryś
kom. 724 775 777
tel. 71 344 28 64 wew. 242
agnieszka.chodysz@okis.pl

IV piętro, pokój nr 24

Krzysztof Saj
tel. 71 344 28 64 wew. 212
krzysztof.saj@okis.pl

IV piętro, pokój nr 26

Dział Sztuk Performatywnych

kierownik:
Karolina Michalska-Cecot
kom. 603 515 033
tel. 71 344 28 64 wew. 245
karolina.michalska@okis.pl

Agnieszka Rusnak
tel. 71 344 28 64 wew. 245
agnieszka.rusnak@okis.pl

II piętro, pokój nr 7

Dział Współpracy Regionalnej

kierownik: Urszula Reduch
tel. 71 344 28 64 wew. 217
urszula.reduch@okis.pl

Joanna Drab-Pasierska
tel. 71 344 28 64 wew. 217
joanna.pasierska@okis.pl

IV piętro, pokój nr 23

Dział Organizacji Imprez

kierownik: Beatrix Baumert
tel. 71 344 28 64 wew. 239
beatrix.baumert@okis.pl

Arkadiusz Włodarski
tel. 71 344 28 64 wew. 215
arkadiusz.wlodarski@okis.pl

Joanna Gądek
tel. 71 344 28 64 wew. 215
joanna.gadek@okis.pl

III piętro, pokój nr 16


Dział Wydawniczo-Literacki

kierownik: Marta Przetakiewicz
kom. 663 443 844
tel. 71 344 28 64 wew. 226
marta.przetakiewicz@okis.pl

Marta Stolarczyk
tel. 71 344 28 64 wew. 226
marta.stolarczyk@okis.pl

Wydawnictwa można zamawiać, pisząc na adres: wydawnictwa@okis.pl

IV piętro, pokój nr 24

Redakcja miesięcznika „Odra”

redaktor naczelny: Mieczysław Orski
Rynek-Ratusz 25, 50-101 Wrocław
tel. 71 344 77 37
fax. 71 343 55 16
odra@odra.net.pl
sekretariat@odra.net.pl
www.okis.pl/miesiecznik-odra/
facebook.com/MiesiecznikOdra

Księgowość

główna księgowa: Joanna Mitas
kom. 885 607 777
tel. 71 344 28 64 wew. 225
joanna.mitas@okis.pl

zastępca gł. księgowej: Marzena Baraniecka
tel. 71 344 28 64 wew. 220
marzena.baraniecka@okis.pl

Dominika Bochenek
(nieobecność długotrwała)
dominika.sito@okis.pl

II piętro, pokój nr 9 i 11

Kadry i płace

Dorota Bagińska
tel. 71 344 28 64 wew. 222
dorota.baginska@okis.pl

II piętro, pokój nr 9

Justyna Swędrowska-Krasoń
tel. 71 344 28 64 wew. 244
justyna.krason@okis.pl

II piętro, pokój nr 10

Administracja

kierownik: Wanda Mleczak
tel. 71 344 28 64 wew. 219
wanda.mleczak@okis.pl

Andrzej Lewicki
tel. 71 344 28 64 wew. 229
andrzej.lewicki@okis.pl

II piętro, pokój nr 12

Zamówienia publiczne i umowy

Barbara Paruch
tel. 71 344 28 64 wew. 221
b.paruch@okis.pl

II piętro, pokój nr 16

Informatyk

Antoni Leszkowicz
it@okis.pl

III piętro, pokój nr 19

Archiwum

Ewelina Setera
sekretariat@okis.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)