Kontakt

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Rynek-Ratusz 24
50-101 Wrocław

tel. 71 344 28 64
fax. 71 344 28 65
e-mail: sekretariat@okis.pl

NIP: 896-000-59-86
REGON: 000 277 813
Santander Bank Polska S.A. 69 1090 2398 0000 0006 0801 6844

Dyrektor

Igor Wójcik
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
fax. 71 344 28 65 (sekretariat)
e-mail: sekretariat@okis.pl

Zastępca Dyrektora

Alicja Cwyl
tel. 71 344 28 64 (sekretariat)
e-mail: alicja.cwyl@okis.pl

Sekretariat

Tatjana Perelska-Gajewczyk
Anna Dudkowska
tel. 71 344 28 64
fax. 71 344 28 65
e-mail: sekretariat@okis.pl
poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Dział Informacji, Promocji i Edukacji

kierownik Arkadiusz Sikora
tel. 71 370 02 24
kom. 607 608 510
e-mail: arkadiusz.sikora@okis.pl

zastępca kierownika Henryk Koczan
tel. 71 344 28 64 w. 212
e-mail: henryk.koczan@okis.pl
e-mail: promocja@okis.pl

Agnieszka Chyla
tel. 71 344 28 64 w. 216
e-mail: agnieszka.chyla@okis.pl
e-mail: promocja@okis.pl

Iza Jóźwik
tel. 71 344 28 64 w. 212
e-mail: iza.jozwik@okis.pl
e-mail: promocja@okis.pl

DOKiS. pl Dolnośląska Kultura i Sztuka – Agencja Publicystyczna

redaktor Maciej Borowski
Redakcja i studio nagrań:
Rynek-Ratusz 26, 50-101 Wrocław
tel. 71 370 02 24
e-mail: dokis.redakcja@gmail.com
www.dokis.pl
facebook.com/dokispl
youtube.pl/DOKISTV

Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku (2016-2018)
e-mail: sekretariat@bardzomlodakultura.pl

Galeria Foto-Gen

pl. bpa Nankiera 8,
50-140 Wrocław

kierownik Manfred Bator
tel. 71 344 78 40
kom. 603 577 355
e-mail: manfred.bator@okis.pl
e-mail: galeria.foto-gen@okis.pl

Krzysztof Saj
tel. 71 344 78 40
e-mail: galeria.foto-gen@okis.pl

Miłosz Flis
tel. 71 344 78 40
e-mail: galeria.foto-gen@okis.pl

Dział Sztuk Wizualnych

kierownik Agnieszka Chodysz-Foryś
tel. 71 344 28 64, w. 242
kom. 724 775 777
e-mail: agnieszka.chodysz@okis.pl

Joanna Makowska
tel. 71 344 28 64, w. 241
e-mail: joanna.makowska@okis.pl


Dział Sztuk Performatywnych

kierownik Karolina Michalska-Cecot
tel. 71 344 28 64, w. 239
kom. 603 515 033
e-mail: karolina.michalska@okis.pl

Agnieszka Rusnak
tel. 71 344 28 64, w. 217
e-mail: agnieszka.rusnak@okis.pl

Dział Muzyki i Projektów Audiowizualnych

kierownik Maciej Kieres
tel. 71 344 28 64, w. 228
kom. 601 240 849
e-mail: maciej.kieres@okis.pl

Marta Stolarczyk
(nieobecność długotrwała)
tel. 71 344 28 64, w. 217
e-mail: marta.stolarczyk@okis.pl

Daniel Jasiński
tel. 71 344 28 64, w. 228
e-mail: daniel.jasinski@okis.pl

Joanna Gądek
tel. 71 344 28 64, w. 217
e-mail: joanna.gadek@okis.pl

Dział Współpracy Regionalnej

kierownik Urszula Reduch-Wójcik
tel. 71 344 64 w. 227
kom. 607 200 455
e-mail: urszula.reduch@okis.pl

Joanna Drab-Pasierska
tel. 71 344 28 64 w. 237
e-mail: joanna.pasierska@okis.pl

Dział Organizacji Imprez

kierownik Arkadiusz Włodarski
tel. 71 344 28 64 w. 215
e-mail: arkadiusz.wlodarski@okis.pl

Beatrix Baumert
tel. 71 344 28 64 w. 215
e-mail: beatrix.baumert@okis.pl

Dział Wydawniczo-Literacki

kierownik Marta Przetakiewicz
tel. 71 344 28 64, w. 226
kom. 663 443 844
e-mail: marta.przetakiewicz@okis.pl

Księgowość

główna księgowa Joanna Mitas
tel. 71 343 60 91; 344 28 64 w. 225
kom. 885 607 777
e-mail: joanna.mitas@okis.pl

zastępca gł. księgowej Marzena Baraniecka
tel. 71 344 28 64 w. 220
e-mail: marzena.baraniecka@okis.pl

Dominika Bochenek
(nieobecność długotrwała)
tel. 71 344 28 64 w. 220
e-mail: dominika.sito@okis.pl

Kadry

Anna Masternak
tel. 71 344 28 64 w. 244
e-mail: anna.masternak@okis.pl

Płace

Anna Noga
tel. 71 344 28 64, w. 222
e-mail: anna.noga@okis.pl

Administracja

kierownik Wanda Mleczak
tel. 71 344 28 64, w. 219
e-mail: wanda.mleczak@okis.pl

Tadeusz Kość
tel. 71 344 28 64, w. 229
e-mail: tadeusz.kosc@okis.pl

Redakcja miesięcznika „Odra”

redaktor naczelny Mieczysław Orski
Rynek-Ratusz 24, 50-101 Wrocław
tel. 71 343 55 16; fax. 71 344 77 37
e-mail: odra@odra.net.pl
e-mail: sekretariat@odra.net.pl
www.okis.pl/miesiecznik-odra/
facebook.com/MiesiecznikOdra

Zamówienia publiczne i umowy

Barbara Paruch
tel. 71 344 28 64, w. 221
e-mail: b.paruch@okis.pl

Informatyk

Antoni Leszkowicz
tel. 71 344 28 64, w. 224
e-mail: it@okis.pl