Udostępnij:

Dodano:

27.11.2023 05:40

Mikołajkowa Przechadzka Dolnośląska

Dzień Świętego Mikołaja tuż tuż!… Odkryj stolicę Dolnego Śląska i odbierz medal od Świętego Mikołaja. Chcecie spędzić niezapominany weekend z całą rodziną, odwiedzając atrakcje we Wrocławiu? Zapraszamy na Mikołajkowa Przechadzka Dolnośląska! : 3 grudnia o 10:00 : https://tiny.pl/ckqzf : https://fb.me/e/14ctP6iZ9 Czeka na Ciebie paszport, w którym będziesz kolekcjonować pieczątki z najciekawszych atrakcji Wrocławia. Od godziny 10 do 14 weźmiesz udział w świątecznych warsztatach. Zwieńczeniem zabawy będzie seans w Dolnośląskim Centrum Filmowym, gdzie zobaczysz najnowszą produkcję „Kajtek Czarodziej” i zrobisz sobie zdjęcie w fotobudce z Mikołajem rozdającym medale! Odkryjesz też tajemnice Teatru Polskiego we Wrocławiu i wraz z artystami przygotujesz własną pacynkę oraz biżuterię dziecięcą, dzięki której będziesz mógł wcielić się w wymarzone role. W Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu stworzysz pocztówkę z życzeniami do Świętego Mikołaja i przygotujesz autorskie ozdoby świąteczne. Z Hali Stulecia wyjdziecie z makietą tej budowli wpisanej na listę UNESCO ⭐ i nową wiedzą na temat zabytków stolicy Dolnego Śląska. A w DCF – Dolnośląskim Centrum Filmowym czekać będą zagadki, koło fortuny i łamigłówki ekipy promocji Dolnego Śląska. Nie zabraknie nagród i rozrywki w postaci wspólnych zdjęć oraz układania misternych konstrukcji z klocków. Zostaniecie też zaproszeni na warsztaty, w których będziecie mogli wykazać się kreatywnością.

W trakcie spaceru każdy uczestnik warsztatów otrzyma:

paszport odkrywcy

wodę Staropolanka 1 butelka 0,5 l

przekąski warzywne

bilet na film „Kajtuś Czarodziej”

medal

Nie może Was zabraknąć!

Odsłuchaj treść artykułu
Array ( [post_type] => post [posts_per_page] => 8 [post_status] => publish [orderby] => Array ( [meta_value_num] => DESC [date] => DESC ) [meta_key] => sticky_post [ignore_sticky_posts] => 1 [tax_query] => Array ( [0] => Array ( [taxonomy] => category [field] => term_id [terms] => Array ( [0] => 470 ) [operator] => NOT IN ) ) [category__in] => Array ( [0] => 15 ) [category__not_in] => Array ( [0] => 470 ) )

AKTUALNOŚCI

Dodano: 16.02.2024 00:30

ANTOLOGIA „KOŃCA ŚWIATA NIE BĘDZIE”. Spotkanie autorskie ze Stanisławem Bielskim.

24 lutego w Parafii Greckokatolickiej pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego we Wrocławiu odbędzie się spotkanie autorskie ze Stanisławem Bielskim, które poprowadzi Anna Ursulenko. pokaż więcej »

Dodano: 16.02.2024 00:22

SALON ZIMOWY I o filmie. kinoMANUAL i Adriana Prodeus

Artyści z kinoMANUAL i Adriana Prodeus, autorka tekstu do publikacji towarzyszącej wystawie "Salon zimowy", zapraszają na rozmowę o filmach, eksperymentach, sprzęcie, dźwiękach i comprovisation. pokaż więcej »

Dodano: 15.02.2024 11:14

Pokazy filmu dokumentalnego „Zrodzony w powietrzu” Bronisława Bubiaka

13 lutego 2024 odbyły się trzy zamknięte pokazy filmu dokumentalnego o pilocie Bolesławie Orlińskim - „Zrodzony w powietrzu” w reżyserii Bronisława Bubiaka. Film prezentowano dla uczniów SP nr 118, noszącej imię słynnego pilota. pokaż więcej »

Dodano: 05.02.2024 04:00

Wystawy poplenerowe Impresje Kłodzkie II. Pleneru Malarskiego w Lewinie Kłodzkim

Kolejna odsłona wystawy obrazów powstałych podczas letniego pleneru 1 marca we Wrocławiu. Zapraszamy do Otwartych Pracowni Plastycznych im. Eugeniusza Gepperta przy ul. Ruskiej. pokaż więcej »

Dodano: 05.02.2024 03:00

Salon Zimowy: LOTTO – koncert w galerii FOTO-GEN

Zapraszamy na drugi koncert w ramach wystawy "Salon Zimowy" duetu kinoMANUAL, na którym wystąpi grupa LOTTO. 2 marca 2023, godz. 19.00, wstęp wolny! pokaż więcej »

Dodano: 05.02.2024 02:00

Muzyczne Czwartki w Jeleniej Górze 2024

Wraz z uczniami i pedagogami Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Jeleniej Górze zapraszamy na cykl 9 koncertów kameralnych "Muzyczne Czwartki". pokaż więcej »

Dodano: 05.02.2024 01:00

DUB PISTOLS, PAPRIKA KORPS,  BOGATYNIA

Wybuchowe połączenie dwóch oryginalnych zespołów Dub Pistols (UK) i Paprika Korps (PL)! Zapraszamy na koncert łączący różne gatunki muzyczne oraz wspólną zabawę do Bogatyni. pokaż więcej »

Dodano: 02.02.2024 05:00

NIE/DOSKONAŁY BŁĄD – WYSTAWA ZPAF W WAŁBRZYCHU

Nowa odsłona wystawy Dolnośląskiego Związku Artystów Fotografików, prezentująca zagadnienie tzw. błędu w sztuce i fotografii. Wernisaż odbędzie się 2 lutego w Starej Kopalni w Wałbrzychu. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)