Data:

5 grudnia (czwartek)    godz. 12.00-19.00
6 grudnia (piątek)        godz. 11.00-19.00
7 grudnia (sobota)       godz. 11.00-19.00
8 grudnia (niedziela)   godz. 11.00-17.00

Miejsce:

Hala Stulecia,
ul. Wystawowa 1, Wrocław

Numer stoiska:

Stoisko nr 42

Udostępnij:

Dodano:

05.12.2024 09:00

OKiS na 32. Wrocławskich Targach Dobrych Książek

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na Wrocławskich Targach Dobrych Książek, które odbędą się w dniach 5-8 grudnia 2024 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Podczas tegorocznej edycji Targów będzie można zakupić najnowsze wydawnictwa Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu, jak i te wydane w poprzednich latach.

Działalność wydawnicza OKiS w ostatnich latach nabrała rozpędu i obecnie obejmuje nie tylko tak prestiżowe i posiadające bogatą tradycję czasopismo jak „Odra”, czy liczne publikacje towarzyszące organizowanym przez instytucję wystawom (Wacław Szpakowski 1883-1973. Linie rytmiczne, Zdzisław Nitka „Malarz Nitka”, Stanisław Dróżdż „Czasoprzestrzenie” (OD DO), czy Stefan Arczyński „Ulice świata”), ale również niezależnie powstające książki takie jak „Syntezy”. Andrzeja Mazura, „Generator”. Lecha Twardowskiego, „Zdarzenia”. Zdzisława Jurkiewicza, „Pręgierz”. Karola Krukowskiego, „Sztuka idzie na wolność”, czy wspomniana już wcześniej książka p. Marka Dyżewskiego „Ocalić od zapomnienia”.

Spotkania  z autorami na stoisku OKIS
sobota, 7 grudnia:
godz. 16.00-17.30 – Marta Hożewska, Miejsce życzliwe. Rzecz o Targu pod Młynem Sułkowice
godz. 17.30-19.00 – Robert Gawłowski, Otium i inne wiersze rzymskie
niedziela, 8 grudnia:
godz. 15.00-16.30 – Dariusz Sas niedziela, Karma Kamana. Oddech

 

 

PROGRAM 32. WROCŁAWSKICH TARGÓW DOBRYCH KSIĄŻEK

Godziny otwarcia:
5 grudnia (czwartek)    godz. 12.00-19.00
6 grudnia (piątek)        godz. 11.00-19.00
7 grudnia (sobota)       godz. 11.00-19.00
8 grudnia (niedziela)   godz. 11.00-17.00

 

Odsłuchaj treść artykułu
Array ( [post_type] => post [posts_per_page] => 8 [post_status] => publish [orderby] => Array ( [meta_value_num] => DESC [date] => DESC ) [meta_key] => sticky_post [ignore_sticky_posts] => 1 [tax_query] => Array ( [0] => Array ( [taxonomy] => category [field] => term_id [terms] => Array ( [0] => 470 ) [operator] => NOT IN ) ) [category__in] => Array ( [0] => 15 ) [category__not_in] => Array ( [0] => 470 ) )

AKTUALNOŚCI

Dodano: 04.02.2025 12:23

„KOMANDOR” M. KIERESA NA TVP HISTORIA

Film dokumentalny „Komandor” w reżyserii Macieja Kieresa, o Biegu Piastów oraz jego pomysłodawcy - Julianie Gozdowskim, już 7 lutego o godz. 18:10 na TVP Historia i TVP Historia 2. Zapraszamy. pokaż więcej »

Dodano: 02.02.2025 16:29

Odszedł Maciej Kieres

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Macieja Kieresa, naszego Wspaniałego Kolegi i wieloletniego Pracownika OKiS we Wrocławiu, Kierownika Działu Muzyki i Projektów Audiowizualnych. Bliskim Maćka składamy wyrazy głębokiego współczucia. Dyrekcja i zespół OKiS we Wrocławiu pokaż więcej »

Dodano: 02.02.2025 16:20

Sklep z planetami | kinoMANUAL w Poznaniu

W lutym na kilka tygodni  poznańska Galeria Rodriquez zamieni się w „Sklep z planetami” – miejsce, gdzie niczego nie można kupić, ale zawsze można popatrzeć. Wystawa będzie rozwinięciem projektu „Salon zimowy" duetu kinoMANUAL,  zrealizowanego rok temu w Galerii FOTO-GEN.  pokaż więcej »

Dodano: 31.01.2025 12:31

Wystawa Karoliny Jaklewicz w BWA w Bydgoszczy

Zapraszamy na kolejną odsłonę wystawy Karoliny Jaklewicz „Geometria w stanie napięcia", która odbędzie się w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy w terminie od 13 lutego do 27 kwietnia. pokaż więcej »

Dodano: 29.01.2025 12:42

42. Ogólnopolski Turniej Małych Form Satyrycznych w Bogatyni

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu na tekst satyryczny o nagrodę „Złotego Kosy” oraz konkursu na sceniczną prezentację własnych utworów satyrycznych. Gala finałowa odbędzie się 24 maja na scenie Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. pokaż więcej »

Dodano: 24.01.2025 01:00

„Jesień” – lutowe pokazy spektaklu Teatru Polskiego w Podziemiu

W lutym zapraszamy na kolejne pokazy najnowszego spektaklu Teatru Polskiego w Podziemiu, scenicznej adaptacja powieści Ali Smith „Jesień" w reżyserii Katarzyny Minkowskiej. pokaż więcej »

Dodano: 24.01.2025 00:30

Scena ukraińska. Sezon II 2024/2025

Tegoroczna odsłona Sceny Ukraińskiej spektakl Oleny Hrabiny i Daryny Yurchenko The Room | Кімната 12 lutego w Sali Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego. Po spektaklu o 19.30 odbędzie się spotkanie z twórczyniami. pokaż więcej »

Dodano: 23.01.2025 11:13

Wystawa poplenerowa III. Impresje Kłodzkie – BWA Wałbrzych

Serdecznie zapraszamy na wystawę poplenerową III. Impresje Kłodzkie do Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA. Wystawa czynna jest do 9 lutego 2025. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)