Udostępnij:

Dodano:

01.02.2024 10:54

Zapytanie ofertowe: Usługa promocyjno-reklamowa i Usługa SEO – pozycjonowanie gotowych tekstów w wyszukiwarkach internetowych

Zapytanie ofertowe – zaproszenie do składania ofert na realizację usług: Usługa promocyjno-reklamowa i Usługa SEO – pozycjonowanie gotowych tekstów w wyszukiwarkach internetowych

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością zamówienia usług promocyjnych oraz usługi SEO dla Ośrodka Kultury i Sztuki w okresie luty-grudzień w roku 2024, zwracamy się z prośbą o złożenie ofert na realizację następujących usług:

  1. Usługa promocyjno-reklamowa:

– przygotowanie i realizacja 8 artykułów informacyjno-promocyjnych w każdym miesiącu kalendarzowym, na podstawie materiałów otrzymanych od Zamawiającego (teksty/zdjęcia/grafiki),- osadzenie gotowych artykułów informacyjno-promocyjnych wraz z szatą graficzną w sieci internetowej na 100 witrynach internetowych o zasięgu ogólnopolskim w każdym miesiącu kalendarzowym.

Firma zapewnia swoją bazę witryn i na niej poprowadzi działania całościowe. Lista witryn zostanie przedstawiona przez wykonawcę w ramach złożonej oferty.

– przygotowanie i dopasowanie grafik i treści do odpowiednich formatów zgodnie z wytycznymi technicznymi witryn internetowych,
– monitoring sieci internetowej oraz sporządzanie raportów o ilości wyświetleń po zakończeniu kampanii,

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

  1. Usługa SEO – pozycjonowanie gotowych tekstów w wyszukiwarkach internetowych:

– wykorzystanie gotowej strategii oraz narzędzi SEO do pozycjonowania artykułów informacyjno-promocyjnych na 100 witrynach internetowych o zasięgu ogólnopolskim w każdym miesiącu kalendarzowym;
– optymalizacja treści artykułów informacyjno-promocyjnych;
– umieszczenie linków dofollow w opublikowanych artykułach;
– utrzymanie treści informacyjnych aktywnych w portalu na czas nieokreślony;
– audyt i analiza słów kluczowych w materiałach informacyjno-promocyjnych;
– analiza opublikowanych artykułów oraz tworzenie raportów na podstawie działań wykonanych w danym miesiącu, analiza działań SEO.

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

WARUNKI:

  1. Do udziału w postępowaniu zostaną dopuszczone podmioty, które w okresie ostatnich dwóch lat wykonały usługi promocyjno-reklamowe polegające na przygotowaniu i redakcji artykułów promocyjnych wraz z ich publikacją w sieci internetowej oraz usługi SEO polegające na pozycjonowaniu tekstów w wyszukiwarkach internetowych dla samorządowych instytucji kultury o wartości nie mniejszej niż 50 000 zł brutto rocznie.
  2. Prosimy o udokumentowanie wykonania ww. usług w formie oświadczenia zawierającego wskazanie podmiotu, dla którego wykonywana była usługa, jej zakres, wartość oraz termin wykonania.

 

ZŁOŻENIE OFERTY:

Uprzejmie prosimy o wysłanie odpowiedzi na powyższe zapytanie do dnia 6.02.2024 r. do godz. 12.00 na adres: promocja@okis.pl

Prosimy o wycenę powyższych działań w kwotach brutto za całość wykonania usługi, czyli 11 miesięcy osobno za pozycję nr 1 zapytania oraz pozycję nr 2 zapytania.

Zakres trwania umowy: luty-grudzień 2024 r.

Odsłuchaj treść artykułu
Array ( [post_type] => post [posts_per_page] => 8 [post_status] => publish [orderby] => Array ( [meta_value_num] => DESC [date] => DESC ) [meta_key] => sticky_post [ignore_sticky_posts] => 1 [tax_query] => Array ( [0] => Array ( [taxonomy] => category [field] => term_id [terms] => Array ( [0] => 470 ) [operator] => NOT IN ) ) [category__in] => Array ( [0] => 15 ) [category__not_in] => Array ( [0] => 470 ) )

AKTUALNOŚCI

Dodano: 15.07.2024 06:00

Glass without borders. Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu

W dniach 15-28 lipca po raz kolejny spotkamy się na pograniczu polsko-czeskim, by podziwiać autorskie dzieła sztuki i designu polskich, czeskich, koreańskich i amerykańskich artystów. pokaż więcej »

Dodano: 15.07.2024 02:00

24. Summer Guitar Festival

Zapraszamy na koncerty w ramach  24. Summer Guitar Festival, które odbędą się dniach 14-21 lipca w Krzyżowej k. Świdnicy. Wystąpią m.in. Mateusz Kowalski, Marek Napiórkowski z zespołem KonKubiNap, Sir Nylon McSteel oraz Pełech/Horna Duo. pokaż więcej »

Dodano: 25.06.2024 13:10

OSIEDLA KULTURY I SZTUKI/ DRUGI NABÓR 2024

Nowy nabór w ramach programu OSIEDLA KULTURY I SZTUKI. Dotacje na przedsięwzięcia artystyczne mogą pozyskać artyści, grupy nieformalne czy organizacje pozarządowe. Nabór potrwa do wyczerpania środków lub zamknięcia projektu. pokaż więcej »

Dodano: 15.07.2024 05:00

Koncert Katarzyna Mirowska Quartet podczas Festiwalu Festiwalowi Glass without borders

Podczas tegorocznej edycji e-Glass Festival – Glass without borders – przygotowaliśmy mnóstwo dodatkowych atrakcji dla publiczności, m.in. koncert jazzowy grupy Katarzyna Mirowska Quartet, który odbędzie się 19 lipca w Hotelu Polana Jakuszycka w Szklarskiej Porębie. pokaż więcej »

Dodano: 15.07.2024 04:00

XXXV Polsko – Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej „Bądźmy Rodziną”

Zachęcamy do zapoznania się z bieżącym programem cyklu wydarzeń w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej 2024. pokaż więcej »

Dodano: 15.07.2024 03:00

“Bliskie Kino” i Festiwal Filmowy Spektrum

Letnie pokazy filmów w dolnośląskich plenerach. Od 22 czerwca do 14 września odbędzie się pięć projekcji kinowych hitów z ostatnich lat. “Bliskie Kino” zawita do Szczepanowa, Duszników Zdrój, Obornik Śląskich, Świebodzic i Kamiennej Góry. pokaż więcej »

Dodano: 15.07.2024 02:00

Festiwal Performansu „(nie) Obecność”

Festiwal „(nie) Obecność”, to wielowymiarowe, międzynarodowe wydarzenie otwierające przestrzeń dla różnorodnych stylów artystycznych i tematów społecznych . Pierwsza odsłona projektu miała miejsce w czerwcu w Görlitz, na drugą zapraszamy na początku października do Ostravy. pokaż więcej »

Dodano: 15.07.2024 01:00

„Muzyczne Czwartki” w Jeleniej Górze 2024

3 października w Galerii Karkonoskiej odbędzie się koncert "Wiwat Muzyka” z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, w wykonaniu uczniów i pedagogów PSM I i II stopnia w Jeleniej Górze. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)