Udostępnij:

Dodano:

29.12.2022 14:18

Zapytanie ofertowe – zaproszenie do składania ofert na realizację usług: Usługa promocyjno-reklamowa i Usługa SEO – pozycjonowanie gotowych tekstów w wyszukiwarkach internetowych

Szanowni Państwo,

 

w związku z koniecznością zamówienia usług promocyjnych oraz usługi SEO dla Ośrodka Kultury i Sztuki w roku 2023, zwracamy się z prośbą o złożenie ofert na realizację następujących usług:

 

 1. Usługa promocyjno-reklamowa:
 • przygotowanie i redakcja 8 artykułów informacyjno-promocyjnych w każdym miesiącu kalendarzowym, na podstawie materiałów otrzymanych od Zamawiającego (teksty/zdjęcia/grafiki),
 •  osadzenie gotowych artykułów informacyjno-promocyjnych wraz z szatą graficzną w sieci internetowej  na 100 witrynach internetowych o zasięgu ogólnopolskim w każdym miesiącu kalendarzowym. Firma zapewnia swoją bazę witryn i na niej poprowadzi działania całościowe,
 • przygotowanie i dopasowanie grafik i treści do odpowiednich formatów zgodnie
  z wytycznymi technicznymi witryn internetowych,
 • monitoring sieci internetowej oraz sporządzanie raportów wyświetleń po zakończeniu kampanii.

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

 1. Usługa SEO – pozycjonowanie gotowych tekstów w wyszukiwarkach internetowych;
 • wykorzystanie gotowej strategii oraz narzędzi SEO do pozycjonowania artykułów informacyjno-promocyjnych na 100 witrynach internetowych o zasięgu ogólnopolskim w każdym miesiącu kalendarzowym;
 • optymalizacja treści artykułów informacyjno-promocyjnych;
 • umieszczenie linków dofollow w opublikowanych artykułach;
 • utrzymanie treści informacyjnych aktywnych w portalu na czas nieokreślony;
 • audyt i analiza słów kluczowych w materiałach informacyjno-promocyjnych;
 • analiza opublikowanych artykułów oraz tworzenie raportów na podstawie działań wykonanych w danym miesiącu, analiza działań SEO.

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

Uprzejmie prosimy o wysłanie odpowiedzi na powyższe zapytanie – wycenę całościową działań do dnia 5.01.2023 r.
Prosimy o wycenę powyższych działań w kwotach brutto, osobno za pozycję nr 1 zapytania oraz pozycję nr 2. SEO. Zakres trwania umowy: styczeń-grudzień 2023 r.

 

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO:
Po przeanalizowaniu 5 nadesłanych ofert, wybrano: MPG Media Sp. z o.o.

AKTUALNOŚCI

Dodano: 02.12.2022 03:30

„Technologia nie znosi ambicji”
Lucjan Demidowski / Piotr Zugaj

Do 19 lutego trwa wystawa "Technologia nie znosi ambicji", która prezentuje prace Lucjana Demidowskiego i Piotra Zugaja. Kuratorem wystawy jest Paweł Bąkowski. pokaż więcej »

Dodano: 01.12.2022 08:00

NIE/ DOSKONAŁY BŁĄD, wystawa ,,75 Lat ZPAF 1947- 2022″

Czy błąd może być źródłem inspiracją w sztuce fotografii? Czy zjawiska następujące w sposób niekontrolowany mogą wywoływać ciekawe, niepowtarzalne inspiracje?... W dniach 1 grudnia 2022 - 12 lutego 2023 odbywa się wystawa Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików w MWW. pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 04:00

40 lat Kawiarni Artystycznej Pod Kalamburem – Art Cafe . Spotkanie promujące album.

8 lutego 2023 o godz. 18.00 zapraszamy do wrocławskiej księgarni Tajne Komplety na spotkanie promujące album "40 lat Kawiarni Artystycznej Kalambur Art Cafe". Gośćmi spotkania będą m.in. Michał Litwiniec, koordynator i pomysłodawca publikacji, Berenika Niewiadomska, jedna z autorek książki. Spotkanie poprowadzi Karol Pęcherz. pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 03:00

Wystawa pofestiwalowa State of Glass. Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu 2022

Zapraszamy na kolejną wystawę podsumowującą jedną z najbardziej spektakularnych imprez, poświęconych w całości projektowaniu i tworzeniu szklanych dzieł sztuki. W ramach „State of Glass” w Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno zobaczymy prace artystów i studentów, które powstały w lipcu 2022 roku w ramach projektu o tej samej nazwie. Celem projektu „State of Glass. Dolnośląskie Warsztaty i […] pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 02:00

Alex Urban. She Devil

Zapraszamy na wystawę artystki Alex Urban SHE DEVIL, która odbędzie się w dniach 10 lutego -16 kwietnia 2023 w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA. Alex Urban swoją opowieścią o kobietach usiłuje odczarować złogi fallocentrycznej, zanurzonej w religii kultury i aberracyjne odarcie ich z powagi i właściwej im roli. pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 01:00

Otwarty Uniwersytet Poszukiwań. Sceniczne rewelacje w Domu Plastyków, czyli o Teatrze Artystów Cricot.

Wykład dr Justyny Michalik-Tomali będzie próbą omówienia historii i najważniejszych realizacji Teatru Cricot. pokaż więcej »

Dodano: 30.01.2023 06:00

Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym: Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń o charakterze publicznym

Dolnośląskie Laboratorium Kultury zorganizowało w dniu 2 lutego 2023 szkolenie o tym, jak zarządzać bezpieczeństwem wydarzeń i imprez kulturalnych. pokaż więcej »

Dodano: 30.01.2023 05:00

Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym: Dokumentacja na imprezę – to wcale nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje!

3 lutego 2023 odbyło się drugie szkolenie zorganizowane przez Dolnośląskie Laboratorium Kultury, które dotyczyło tworzenia dokumentacji na imprezy kulturalne w kontekście bezpieczeństwa i imprez masowych. pokaż więcej »

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)