Udostępnij:

Dodano:

29.12.2022 14:18

Zapytanie ofertowe – zaproszenie do składania ofert na realizację usług: Usługa promocyjno-reklamowa i Usługa SEO – pozycjonowanie gotowych tekstów w wyszukiwarkach internetowych

POSTĘPOWANIE OFERTOWE ZAKOŃCZONE

Szanowni Państwo,

 

w związku z koniecznością zamówienia usług promocyjnych oraz usługi SEO dla Ośrodka Kultury i Sztuki w roku 2023, zwracamy się z prośbą o złożenie ofert na realizację następujących usług:

 

 1. Usługa promocyjno-reklamowa:
 • przygotowanie i redakcja 8 artykułów informacyjno-promocyjnych w każdym miesiącu kalendarzowym, na podstawie materiałów otrzymanych od Zamawiającego (teksty/zdjęcia/grafiki),
 •  osadzenie gotowych artykułów informacyjno-promocyjnych wraz z szatą graficzną w sieci internetowej  na 100 witrynach internetowych o zasięgu ogólnopolskim w każdym miesiącu kalendarzowym. Firma zapewnia swoją bazę witryn i na niej poprowadzi działania całościowe,
 • przygotowanie i dopasowanie grafik i treści do odpowiednich formatów zgodnie
  z wytycznymi technicznymi witryn internetowych,
 • monitoring sieci internetowej oraz sporządzanie raportów wyświetleń po zakończeniu kampanii.

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

 1. Usługa SEO – pozycjonowanie gotowych tekstów w wyszukiwarkach internetowych;
 • wykorzystanie gotowej strategii oraz narzędzi SEO do pozycjonowania artykułów informacyjno-promocyjnych na 100 witrynach internetowych o zasięgu ogólnopolskim w każdym miesiącu kalendarzowym;
 • optymalizacja treści artykułów informacyjno-promocyjnych;
 • umieszczenie linków dofollow w opublikowanych artykułach;
 • utrzymanie treści informacyjnych aktywnych w portalu na czas nieokreślony;
 • audyt i analiza słów kluczowych w materiałach informacyjno-promocyjnych;
 • analiza opublikowanych artykułów oraz tworzenie raportów na podstawie działań wykonanych w danym miesiącu, analiza działań SEO.

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

Uprzejmie prosimy o wysłanie odpowiedzi na powyższe zapytanie – wycenę całościową działań do dnia 5.01.2023 r.
Prosimy o wycenę powyższych działań w kwotach brutto, osobno za pozycję nr 1 zapytania oraz pozycję nr 2. SEO. Zakres trwania umowy: styczeń-grudzień 2023 r.

 

INFORMACJA O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO:
Po przeanalizowaniu 5 nadesłanych ofert, wybrano: MPG Media Sp. z o.o.

Odsłuchaj treść artykułu

AKTUALNOŚCI

Dodano: 15.09.2023 11:52

XIX EDYCJA Dolnośląskiego Konkursu Literackiego „MY POLACY – MY DOLNOŚLĄZACY” o Laur Złotego Pióra

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów szkół średnich, techników, szkół branżowych oraz VIII klas szkół podstawowych województwa dolnośląskiego. Termin nadsyłania prac mija 16 listopada 2023 roku. pokaż więcej »

Dodano: 01.09.2023 09:00

MIESIĘCZNIK ODRA 9/2023

We wrześniowym numerze ODRY m.in.: BALCEROWICZ: O widmie populizmu • SURDYKOWSKI: Wyborcza mgła •SCHUDY: Walka rzeki z nomenklaturą • Armenia dziś – a ludobójstwo Ormian •BALCERZAN: Awangarda interakcyjna • Przypomnienie Andrzeja Bobkowskiego •SZKOŁA: Galicyjskie wędrówki • Kroutvor: Praski labirynt • MASTERNAK Krzechowicz: Drzewa w sztuce • CIMAFIEJEWA, DMITROCA – poezja • 8 Arkusz pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 06:00

Równowaga I Performance

Zapraszamy na drugą odsłonę projektu "Równowaga". 27 września w sali Instytutu im. J. Grotowskiego odbędą się działania artystyczne, performance w wykonaniu Janusza Bałdygi, Angeliki Fojtuch i Ewy Zarzyckiej. Realizacje trójki uznanych polskich artystów poszerzą kontekst pojęcia równowagi, tak kluczowego w diagnozowaniu przyczyn destabilizacji świata. pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 05:00

3. KWADRA PEŁNIA – KARKONOSKA NOC ELEKTRONICZNEJ AWANGARDY

Industrial Art po latach wraca z projektem 3 KWADRA - tym razem w pełni księżyca! 29-30 września 2023, Schronisko na Hali Szrenickiej pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 04:00

Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej we wrześniu

Zapraszamy na wrześniowe wydarzenia artystyczne w ramach XXXIV Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej „Bądźmy Rodziną” pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 03:30

10-lecie Zespołu HEJSZOVINA

Zapraszamy na jubileuszowy koncert Zespołu Wokalnego Hejszovina, podczas którego wystąpią również zaproszeni artyści z repertuarem operetkowym i operowym. Koncert odbędzie się 30 września o godz. 18:00 w Teatrze Zdrojowym w Kudowie-Zdroju. pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 03:00

SPEKTAKL „AUGUST” W PIEKARNI

Organizatorzy Festiwalu Niezależnej Kultury Białoruskiej zapraszają na wyjątkowy spektakl "August", który odbędzie się w Centrum Sztuk Performatywnych PIEKARNIA. pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 03:00

XI Festiwal Niezależnej Kultury Białoruskiej, „RAZEM-LEPIEJ”

Od 1 po 8 października, zapraszamy wydarzenia, wśród których zaplanowano m.in. wieczór poetycko-literacki z Uladzimiram Niaklajevym, spotkanie wokół książki CELA 18, prezentację monodramu MÓJ CHLEB Zoi Belochvostik, czytania performatywne, wystawy, oraz koncerty białoruskich artystów. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)