Data:

29-30 września 2023

Miejsce:

Schronisko PTTK na Hali Szrenickiej
Karkonoski Park Narodowy,
58-580, Szklarska Poręba

Bilety:

Karnet 2 dniowy na koncerty i wykład do kupienia na miejscu w cenie 50 zł

Noclegi:

Miejsca w pokojach: 8 osobowym i 14 osobowym - cena 70 zł /os./doba
Rezerwacje wyłącznie na oba dni - email: arek@jobkarma.pl

Udostępnij:

Dodano:

18.09.2023 07:00

3. KWADRA PEŁNIA – KARKONOSKA NOC ELEKTRONICZNEJ AWANGARDY

 

 

 

PROGRAM
Koncerty: UCHYLAK, SLEEZY DOG, BY THE SPIRITS, GALAXY OF FLESH, CLUB ALPINO, AB INTRA, MAREK JEŻYNA & MICHAŁ KRAWCZUK
Wykład: DARIUSZ MISIUNA (OKULTURA, TRANS/WIZJE)
„Blaski i cienie renesansu psychodelicznego” to opowieść o fenomenie wzmożonego zainteresowania substancjami psychodelicznymi w nauce i medycynie. Jak to się stało, że środki, które jeszcze nie tak dawno uważano za niebezpieczne narkotyki, traktuje się obecnie jako leki na różne problemy psychiczne? Jak to się ma do rewolucji psychodelicznej z lat 60. XX wieku? I jakie wiążą się z tym nadzieje i zagrożenia.IDEA
Poszukując nowych kontekstów i nowych relacji umiejscawiamy działania artystyczne w nieoczywistej dlań przestrzeni, której charakter wyznaczają bliskość natury i poczucie izolacji. Zapraszamy na multimedialne przedsięwzięcie do schroniska HALA SZRENICKA. Trwający dwa dni projekt, odnoszący się do środowiskowych walorów miejsca (Karkonosze) i szanujący jego charakter, stanowi w zamyśle sensoryczną podróż, w której waloryzacji ulega dźwięk, obraz oraz indywidualne relacje z naturą. Wydarzeniom będą towarzyszyć wykłady i spotkania związane z walorami Karkonoszy, jego historią a także historią regionu.
Wykłady poprowadzi Dariusz Misiuna założyciel Wydawnictwa Okultura, którego głównym celem jest dostarczanie oraz popularyzacja idei i koncepcji transgresyjnych i alternatywnych wobec dominującego porządku kulturowego.

Organizatorzy:
Industrial Art
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Projekt jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Odsłuchaj treść artykułu

AKTUALNOŚCI

Dodano: 18.09.2023 02:00

Dolnośląski Kongres Kultury 2023

W dniach 13-14 października odbędzie się w DCF we Wrocławiu pierwsza odsłona Dolnośląskiego Kongresu Kultury w ramach obchodów Święta Województwa Dolnośląskiego. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz zgłaszania udziału w panelach i dyskusjach. pokaż więcej »

Dodano: 15.09.2023 11:52

XIX EDYCJA Dolnośląskiego Konkursu Literackiego „MY POLACY – MY DOLNOŚLĄZACY” o Laur Złotego Pióra

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów szkół średnich, techników, szkół branżowych oraz VIII klas szkół podstawowych województwa dolnośląskiego. Termin nadsyłania prac mija 16 listopada 2023 roku. pokaż więcej »

Dodano: 25.09.2023 08:43

Galeria zdjęć z wystawy Konkursu im. Horbowego/ Photos of the Horbowy Competition’s exhibition

Prezentujemy galerię zdjęć Michała Pietrzaka z wrocławskiej wystawy w ramach Międzynarodowego Konkursu Szkła im. Horbowego, którą można oglądać do 21 października w Galerii Geppart./ We present photos by Michal Pietrzak from the Wrocław exhibition as part of the Horbowy International Glass Competition, which will be open until 21st of October at the Geppart Gallery. pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 08:00

Równowaga I Performance

Zapraszamy na drugą odsłonę projektu "Równowaga". 27 września w sali Instytutu im. J. Grotowskiego odbędą się działania artystyczne, performance w wykonaniu Janusza Bałdygi, Angeliki Fojtuch i Ewy Zarzyckiej. Realizacje trójki uznanych polskich artystów poszerzą kontekst pojęcia równowagi, tak kluczowego w diagnozowaniu przyczyn destabilizacji świata. pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 07:00

10-lecie Zespołu HEJSZOVINA

Zapraszamy na jubileuszowy koncert Zespołu Wokalnego Hejszovina, podczas którego wystąpią również zaproszeni artyści z repertuarem operetkowym i operowym. Koncert odbędzie się 30 września o godz. 18:00 w Teatrze Zdrojowym w Kudowie-Zdroju. pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 07:00

3. KWADRA PEŁNIA – KARKONOSKA NOC ELEKTRONICZNEJ AWANGARDY

Industrial Art po latach wraca z projektem 3 KWADRA - tym razem w pełni księżyca! 29-30 września 2023, Schronisko na Hali Szrenickiej pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 07:00

I BAL CHARYTATYWNY DOBRE SERCA

Serdecznie zapraszamy na Bal Charytatywny, który odbędzie się już 29 września w Górze, a całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla Podopiecznych Stowarzyszenia "Gramy dla". pokaż więcej »

Dodano: 18.09.2023 06:00

Polsko-Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej we wrześniu

Zapraszamy na wrześniowe wydarzenia artystyczne w ramach XXXIV Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej „Bądźmy Rodziną” pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)