Data:

27 maja 2023, godz. 18.00

Miejsce:

Hala Widowiskowo - Sportowa CRS w Lubinie,
Odrodzenia 28 B, Lubin

Bilety:

Darmowe bilety można odebrać w kasie squash w RCS,
ul. Odrodzenia 28 b, Lubin

Udostępnij:

Dodano:

27.05.2023 06:30

Koncert „Dzieci rodzicom”

27 maja 2023 o godzinie 18:00 –  Koncert Zespołu Piosenki i Tańca GWARKOWIE – „DZIECI RODZICOM”  Hali Widowiskowo – Sportowej RCS.

Zespół „Gwarkowie” stał się już częścią historii naszego regionu. W końcu jego występy można oglądać już od niemal 38 lat. Zwykle na scenie Centrum Kultury „Muza”, ale w ubiegłym roku udało się zorganizować występ w hali RCS. Formuła się sprawdziła, dlatego 27 maja odbędzie się drugi już koncert „Dzieci rodzicom” w hali RCS.

To będzie niesamowite wydarzenie. – Na scenie zaprezentuje się 150 tancerek w różnym wieku – najmłodsza ma 5, a najstarsza ponad 40 lat.

Artystki zaprezentują się w nowych scenach i w zupełnie nowej choreografii, którą trenowały w roku szkolnym 2022/2023. Wystąpią też z nowych strojach, które udało się kupić dzięki dotacji z Urzędu Miejskiego w Lubinie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz KGHM.

 

 

Odsłuchaj treść artykułu

AKTUALNOŚCI

Dodano: 05.06.2023 05:00

58. Międzynarodowy Festiwal Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju

15 czerwca rozpocznie się czerwcowa edycja Międzynarodowego Festiwalu Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju. Wśród zaproszonych artystów m.in Hina Maeda, laureatka I nagrody 16. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego w Poznaniu. pokaż więcej »

Dodano: 24.05.2023 08:00

XXXII Międzynarodowy Festiwal „Maj z Muzyką Dawną”

W dniach 24-28 maja 2023 odbyła się wrocławska edycja XXXII Festiwalu "Maj z Muzyką Dawną". Przed nami czerwcowe koncerty Festiwalu zaplanowane na Dolnym Śląsku. Serdecznie zapraszamy od 2 do 4 oraz 11 czerwca. pokaż więcej »

Dodano: 06.06.2023 13:39

Konferencja prasowa 58. Międzynarodowego Festiwalu Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju

W dniu 6 czerwca 2023, w Caffe Bohema we Wrocławiu, odbyła się konferencja prasowa dotycząca 58. Międzynarodowego Festiwalu Henryka Wieniawskiego. Dziennikarzom dziękujemy za zainteresowanie i liczne przybycie. pokaż więcej »

Dodano: 05.06.2023 09:00

Legnickie Pole 1241

Turnieje średniowieczne, parady, pokazy konne i kaskaderskie, prezentacje muzyczne i taneczne znajdą się w programie wydarzenia "Legnickie Pole 1241", które odbędzie się w weekend 9-10 czerwca. pokaż więcej »

Dodano: 05.06.2023 09:00

Bal dyplomowy

Ukończenie pewnego etapu w życiu zazwyczaj wiąże się ze świętowaniem wiec już dziś zapraszamy wszystkich na mega imprezę, na której nikt nie będzie stał w miejscu, swoje nowe show zaprezentuje duet ANONYMOUS TEAM oraz niezastąpiony MATSON pokaż więcej »

Dodano: 05.06.2023 08:00

„Z jazzem przez Polskę”
Trio Piotr Damasiewicz Into the Roots

Zapraszamy na kolejne prezentacje z cyklu "Z jazzem przez Polskę", podczas których kompozycje inspirowane muzyką Maroka i Karpat wykona Trio Piotr Damasiewicz Into The Roots. pokaż więcej »

Dodano: 05.06.2023 07:30

RECITAL JANUSZA CEDRO. NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA

11 czerwca na Rynku w Lubomierzu odbędzie się koncert Janusza Cedro, podczas którego wokalista zaprezentuje najbardziej znane polskie przeboje z lat 60. i 70. pokaż więcej »

Dodano: 05.06.2023 07:00

Spotkanie z Agnieszką Wójtowicz poświęcone książce „Grotowski polityczny”

Spotkanie prowadzone przez prof. Janusza Deglera wokół książki Agnieszki Wójtowicz "Grotowski polityczny", która przedstawia Jerzego Grotowskiego jako polityka i stratega, aktywistę i reżysera. Serdecznie zapraszamy. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)