Udostępnij:

Dodano:

27.11.2023 05:45

MIKOŁAJKOWA ZABAWA W MARCINKOWICACH

To już w ten weekend – szalona mikołajkowa zabawa na dmuchańcach. Kiedy? – 3 grudnia, w godzinach 12:00 – 18:00. Gdzie? – Hala w Marcinkowicach. To już kolejna edycja wydarzenia organizowana w celu integrowania najmłodszych mieszkańców, ciesząca się dużym powodzeniem, przyciągająca setki dzieci z powiatów całego województwa.

Wierzymy, że i w tym roku, wzorem lat ubiegłych, mieszkańcy naszej społeczności ochoczo wezmą udział w wydarzeniu, gdzie będą mieli okazję poczuć magię nadchodzących świąt  i radośnie oczekiwać pierwszej gwiazdki na niebie. Impreza, z roku na rok cieszy się, coraz większym zainteresowaniem.  Wydarzenie obfituje w wiele atrakcji, między innymi: strefa animacji, rozrywki dla dzieci, wizyta Świętego Mikołaja, przepiękne dekoracje świąteczne  i wiele innych niespodzianek. Ideą wydarzenia jest przede wszystkim zapewnienie rozrywki i atrakcji dla naszego najmłodszych, co roku gościmy uczestników z różnych miast, a także sąsiednich województw. Jest to świetna okazja do zorganizowania czasu wolnego dla mieszkańców, bowiem przewidziany jest obfity program rozrywkowy. Organizacja powyższego wydarzenia, daje organizatorom wiele radości i satysfakcji ponieważ jest to piękny magiczny czas, wywołujący wiele radości zarówno dla małych, jak i dużych.

 

Odsłuchaj treść artykułu
Array ( [post_type] => post [posts_per_page] => 8 [post_status] => publish [orderby] => Array ( [meta_value_num] => DESC [date] => DESC ) [meta_key] => sticky_post [ignore_sticky_posts] => 1 [tax_query] => Array ( [0] => Array ( [taxonomy] => category [field] => term_id [terms] => Array ( [0] => 470 ) [operator] => NOT IN ) ) [category__in] => Array ( [0] => 15 ) [category__not_in] => Array ( [0] => 470 ) )

AKTUALNOŚCI

Dodano: 08.04.2024 02:00

XXXIII Festiwal „Maj z Muzyką Dawną”

4 maja rozpocznie się tegoroczna edycja Festiwalu "Maj z Muzyką Dawną", który od ponad 30 lat wzbogaca repertuar kulturalny regionu dolnośląskiego o mniej znaną lub rzadko wykonywaną muzykę wokalno-instrumentalną dawnych mistrzów. pokaż więcej »

Dodano: 07.03.2024 12:15

KULTURA I SZTUKA NA WROCŁAWSKICH OSIEDLACH

Co ciekawego wydarzy się w najbliższym czasie na wrocławskich osiedlach? Jakie przedsięwzięcia realizowane będą w ramach projektu OSIEDLA KULTURY I SZTUKI 2024? Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń. pokaż więcej »

Dodano: 15.04.2024 12:15

Spektakl „Limba” | Na Dolnym Śląsku

Sztukę Teatru Układ Formalny, która powstała w koprodukcji Teatru oraz Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu w najbliższym tygodniu będzie można zobaczyć w trzech dolnośląskich miejscowościach: Kłodzku, Kamiennej Górze i Kowarach. pokaż więcej »

Dodano: 08.04.2024 06:00

„Muzyczne Czwartki” w Jeleniej Górze 2024

Kolejny koncert pt. „Wiosna, ach to TY” w wykonaniu uczniów i pedagogów PSM I i II stopnia w Jeleniej Górze odbędzie się 18 kwietnia w Galerii Karkonoskiej. pokaż więcej »

Dodano: 08.04.2024 06:00

Spektakl „BOSKA”

Główną bohaterką "Boskiej" jest kobieta, której ciało nie mieści się w ramach wytyczonych społecznie i kulturowo norm. Wraz z Teatrem Kombinat zapraszamy na kwietniowe prezentacje spektaklu. pokaż więcej »

Dodano: 08.04.2024 05:00

Instant Christmas Band / I Love 69 Popgejů

19 kwietnia w Klubie Proza odbędzie się pierwsze w tym roku wydarzenie z serii dźwiękowo-performatywnej OKiS. Spotkanie z czeskim eksperymentem dźwiękowo-wizualnym w wykonaniu Petra Válka i jego projektu Instant Christmas Band oraz niepokornych I Love 69 Popgejů. pokaż więcej »

Dodano: 08.04.2024 05:00

ZAAKCEPTUJMY TO, CO NAM SIĘ NIE PODOBA | Ros Khavro

Zapraszamy do Galerii FOTO-GEN na wystawę fotografii i rzeźby Rosa Khavro. pokaż więcej »

Dodano: 08.04.2024 04:40

KONCERT JANUSZA CEDRO W DŁUGOŁĘCE. NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA

20 kwietnia wokalista Janusz Cedro wykona interpretacje najbardziej znanych polskich przebojów z lat 60. i 70. w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)