Udostępnij:

Dodano:

25.09.2023 14:32

Poszukujemy pracownika

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu ogłasza nabór na stanowisko ds. promocji/praca dla osoby studiującej

 

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie:

 • prowadzenie oficjalnych profili OKiS w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube),
 • współprowadzenie stron internetowych OKiS,
 • pisanie tekstów promujących ofertę kulturalno-artystyczną OKiS,
 • współpraca z mediami,
 • współpraca z innymi instytucjami kultury i urzędami w zakresie działań promocyjnych,
 • dbałość o pozytywny wizerunek Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu,


Wymagania:

 • wykształcenie średnie mile widziana studentka/ student kierunków: polonistyka, dziennikarstwo, komunikacja wizerunkowa, historia sztuki lub kulturoznawstwo,
 • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie,
 • umiejętność redagowania różnych treści promocyjnych oraz tzw. lekkie pióro,
 • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
 • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
 • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
 • odpowiedzialność i terminowość,
 • wysoka kultura osobista,
 • rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne.

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia do końca 2023 r. – 80 godzin/ miesiąc przy stawce 35 zł/h,
 •  niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów,
 •  możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia,
 •  niezależność i samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań,
 •  przyjazna oraz partnerska atmosfera w pracy,
 •  możliwość przedłużenia współpracy.

 

WYMAGANE DOKUMENTY:

 • życiorys (CV) i list motywacyjny podpisany własnoręcznie,

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać mailowo na adres: praca@okis.pl, osobiście w Sekretariacie Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu lub drogą pocztową na adres: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, ul. Rynek-Ratusz 24, 50-101 Wrocław w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Nabór na stanowisko ds. promocji” w terminie do dnia 8.10.2023 r. – ostateczna data wpływu dokumentów. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, że po 8.10 skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pełna informacja o ofercie na stronie www.okiswroclaw.bip.gov.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego z siedzibą we Wrocławiu 50-101, ul. Rynek-Ratusz 24.
Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Ponadto, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pana/Pani dane nie będą profilowane ani przekazywane do państw trzecich. Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy, licząc od daty złożenia oferty. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych – tatiana.gajewczyk@okis.pl

 

Odsłuchaj treść artykułu

AKTUALNOŚCI

Dodano: 24.11.2023 04:00

WARSZTATY FILMOWE
Podstawy języka filmowego

Warsztaty filmowe dla osób zainteresowanych filmem, chcących realizować własne projekty filmowe oraz przygotowujących się do studiów artystycznych. Zapraszamy 2 grudnia do Instytutu im. Jerzego Grotowskiego. Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy. pokaż więcej »

Dodano: 10.11.2023 01:00

ANKIETA: DOLNY ŚLĄSK – LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

Zachęcamy podmioty prowadzące działalność kulturalną na Dolnym Śląsku do udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest pozyskanie wiedzy na temat potencjału kulturalnego naszego regionu. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 15:00

OKiS na 31. Wrocławskich Targach Dobrych Książek

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na Wrocławskich Targach Dobrych Książek 2022 , które odbędą się w dniach 30 listopada - 3 grudnia 2023 w Hali Stulecia we Wrocławiu (stoisko numer: 26). Podczas Targów będzie można zakupić publikacje OKiS w atrakcyjnych, promocyjnych cenach! pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:50

Koncert zespołu PESH 

2 grudnia w Teatrze Starym w Bolesławcu odbędzie się koncert zespołu PESH - polsko-norweskiego zespół młodych i niezwykle utalentowanych muzyków aktywnie działających na europejskiej scenie jazzowej. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:45

MIKOŁAJKOWA ZABAWA W MARCINKOWICACH

Mikołajkowa zabawa na dmuchańcach już 3 grudnia w Marcinkowicach. Wspaniała integracja, która od lat przyciąga setki dzieci z różnych powiatów całego województwa. Serdecznie zapraszamy! pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:40

Mikołajkowa Przechadzka Dolnośląska

Jeśli chcecie spędzić niezapominany weekend z całą rodziną, 3 grudnia zapraszamy na Mikołajkową Przechadzkę Dolnośląską. W programie spacer szlakiem atrakcji kulturalnych Wrocławia, zabawy, konkursy i pokazy filmowe. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:30

Bajkowe Mikołajki w Siechnicach

Bajkowe Mikołajki w Siechnicach. Atrakcje, spektakle, koncert pastorałek Magdy Steczkowskiej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia 2023 roku na placu przy Urzędzie Miejskim w Siechnicach. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:25

BENEFIS KUBY STANKIEWCZA

Benefis jednego z najbardziej cenionych, polskich pianistów jazzowych - Kuby Stankiewicza, z okazji Jego urodzin. Wśród gości koncertu, na który zapraszamy 5 grudnia o godz. 18.00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław gwiazdy polskiej sceny jazzowej, m.in. Grażyna Auguścik, Anna Maria Jopek, Jan Ptaszyn Wróblewski, Piotr Baron i Piotr Wojtasik. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)