Data i miejsce:

25 lipca - 4 sierpnia 2020,
Krzyżowa

Udostępnij:

Dodano:

25.07.2020 05:00

20. SUMMER GUITAR FESTIVAL. KRZYŻOWA 2020

Summer Guitar Festival to letni kurs gitary odbywający się corocznie (od 2001 roku) w malowniczo położonym kompleksie pałacowym w Krzyżowej koło Świdnicy. Do współpracy zapraszani są znakomici pedagodzy i muzycy z Polski i zagranicy, dlatego jest to doskonała propozycja dla chcących doskonalić swoje umiejętności gry na gitarze, ale też dla tych, którzy chcieliby jej spróbować. Dyrektorem artystycznym Summer Guitar Festival jest Krzysztof Pełech. Tegoroczna 20. edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 25 lipca – 4 sierpnia 2020.

W roku 2020, z powodu epidemii COVID-19, zapraszamy na Festiwal osoby, które ukończyły 18 lat*: studentów uczelni muzycznych i dorosłych, chcących doskonalić swoje umiejętności gry na gitarze klasycznej, jazzowej ale także flamenco, fingerstyle i szerzej – rozrywkowej. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z REGULAMINEM, gdyż w roku 2020 umieściliśmy w nim wiele regulacji dotyczących środków bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19, które należy zachować w czasie trwania warsztatów.

 

ZAPISY, REGULAMIN ORAZ INFORMACJE O FESTIWALU: https://guitarfestival.okis.pl/

 

 

 

KONTAKT:

Dyrektor artystyczny Krzysztof Pełech: gitara@post.pl
Organizator: guitarfestival@okis.pl

 

Organizator:

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Współorganizator:
Fundacja Krzyżowa

Partner: Interton Classic, Martinez, Knobloch Strings

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski

Patronat medialny: TVP Kultura, TVP Wrocław, Telewizja Sudecka, Radio Wrocław, Radio Wrocław Kultura, Radio Ram.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z Budżetu Województwa Dolnośląskiego

Odsłuchaj treść artykułu
Array ( [post_type] => post [posts_per_page] => 8 [post_status] => publish [orderby] => Array ( [meta_value_num] => DESC [date] => DESC ) [meta_key] => sticky_post [ignore_sticky_posts] => 1 [tax_query] => Array ( [0] => Array ( [taxonomy] => category [field] => term_id [terms] => Array ( [0] => 470 ) [operator] => NOT IN ) ) [category__in] => Array ( [0] => 15 ) [category__not_in] => Array ( [0] => 470 ) )

AKTUALNOŚCI

Dodano: 15.03.2026 12:00

OSIEDLA KULTURY I SZTUKI / NABÓR 2026

Ruszył nabór projektów w ramach programu OSIEDLA KULTURY I SZTUKI 2026. Dotacje w kwocie 5 tys. na przedsięwzięcia artystyczne mogą pozyskać indywidualni artyści, grupy nieformalne czy organizacje pozarządowe. Nabór prowadzony będzie do wyczerpania limitu środków lub zamknięcia Projektu. pokaż więcej »

Dodano: 20.03.2026 10:00

„Z klasyką przez Polskę” i „Z jazzem przez Polskę”| edycja 2026

W kwietniu ruszy tegoroczny cykl koncertów kameralnych i jazzowych „Z klasyką przez Polskę” i „Z jazzem przez Polskę” w mniejszych miejscowościach na Dolnym Śląsku. Cykl promuje polską twórczość i wybitnych artystów m.in. w zabytkowych przestrzeniach w naszym regionie. pokaż więcej »

Dodano: 20.03.2026 09:00

XXXVII Polsko – Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej „Bądźmy Rodziną” 2026

Zapraszamy na inaugurację XXXVII Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej, która odbędzie się 23 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Rudzie. W programie koncert "Miłość w Paryżu", w wykonaniu Danuty Gołdon-Legler. pokaż więcej »

Dodano: 20.03.2026 08:00

NIGHT MUSIC THERAPY

Wraz z Sound Experience zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu NIGHT MUSIC THERAPY, które odbędzie się 26 marca na ul. Tęczowej. Gośćmi tego seta będą wrocławski kwartet Pradziad i Michał Macewicz. pokaż więcej »

Dodano: 20.03.2026 07:00

„SŁOJE DRZEWA” – na podstawie tekstów Urszuli Kozioł

27 marca na scenę Teatru Laboratorium Instytutu Grotowskiego powróci spektakl "Słoje drzewa" Jerzego Bielunasa do wierszy i tekstów wrocławskiej poetki, Urszuli Kozioł. pokaż więcej »

Dodano: 20.03.2026 07:00

CIEPLICKI JARMARK SAFANDUŁY – TALLSACKMARKT

II edycja Cieplickiego Jarmarku Safanduły (Tallsackmarkt) odbędzie się w dniach 27–29 marca 2026 roku w Cieplicach (Jelenia Góra). To wydarzenie nawiązujące do lokalnej tradycji, prezentujące rzemiosło, rękodzieło i produkty lokalne. pokaż więcej »

Dodano: 20.03.2026 07:00

XXI Młodzieżowe Zatargi z Teatrem

XXI Młodzieżowe Zatargi z Teatrem odbędą się w dniach 27–29 marca 2026 roku w Bolesławieckim Ośrodku Kultury – Międzynarodowym Centrum Ceramiki w Bolesławcu. W tym roku inspiracją i przewodnim motywem festiwalu będzie awangardowa twórczość Mirona Białoszewskiego! pokaż więcej »

Dodano: 20.03.2026 06:00

LEGNICKI JARMARK WIELKANOCNY

Serdecznie zapraszamy na Legnicki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniach 28-29 marca w plenerowych przestrzeniach ulicy Najświętszej Marii Panny. Czeka nas sporo atrakcji i wielkanocnych akcentów. W ramach Jarmarku odbędzie się również koncert Wielkopostny. pokaż więcej »

Przejdź do treści