Data:

21 grudnia 2022, godz. 20.00

Miejsce:

Klub Muzyczny LIVERPOOL
ul. Świdnicka 37, Wrocław

Bilety:

Wstęp wolny

Udostępnij:

Dodano:

21.12.2022 12:20

Wigilia Jazzowa w LIVERPOOL-u

Serdecznie zapraszamy na koncert „Wigilia Jazzowa 2022” w legendarnym wrocławskim klubie Liverpool. Od godz. 20:00 odbędzie się niezwykły, przedświąteczny koncert wybitnych wrocławskich muzyków związanych z muzyką jazzową, klasyczną, etniczną, rockową, a nawet popową w najlepszym wykonaniu.

Wystąpią m.in.: Monika Wiśniowska-Basel, Kasia Pakowska, Jola Zakrzewska, Tomasz Próchnicki, Tomasz Basel, Zbigniew Lewandowski, Jerzy Kaczmarek, Aleksander Mrożek, Jacek Krzaklewski, Jakub Olejnik, Janusz Konefał, Tomasz Wilczyński, Andrzej Walus, Robert Jarmużek, Marek Markowski, Roman Sonnenberg.

 

WIGILIA JAZZOWA w KLLUBIE LIVERPOOL!!!
Jak co roku będzie stół pełen wigilijnych potraw, który jeśli macie ochotę możecie uzupełnić. Będzie też tradycyjnie jazzowe kolędowanie – nad programem artystycznym czuwa Jurek „WILK” Kaczmarek.

GOŚCIE SPECJALNI:
ZBIGNIEW LEWANDOWSKI
JERZY”WILK” KACZMAREK
JAKUB OLEJNIK,
JANUSZ KONEFAŁ
TOMASZ PRUCHNICKI
TOMASZ WILCZYŃSKI
ROMAN SONNENBERG
JAN MŁYNARCZYK
JULIUSZ MAZUR
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI,
TADEUSZ NESTOROWICZ
MAREK MARKOWSKI
JANUSZ CEDRO
WOJTEK JAWORSKI

 

 

 

Współorganizacja:
Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław
Klub Muzyczny LIVERPOOL
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

 

 

Projekt współfinansowany z budżetu  Samorządu Województwa Dolnośląskiego

 

Odsłuchaj treść artykułu

AKTUALNOŚCI

Dodano: 24.11.2023 04:00

WARSZTATY FILMOWE
Podstawy języka filmowego

Warsztaty filmowe dla osób zainteresowanych filmem, chcących realizować własne projekty filmowe oraz przygotowujących się do studiów artystycznych. Zapraszamy 2 grudnia do Instytutu im. Jerzego Grotowskiego. Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy. pokaż więcej »

Dodano: 10.11.2023 01:00

ANKIETA: DOLNY ŚLĄSK – LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

Zachęcamy podmioty prowadzące działalność kulturalną na Dolnym Śląsku do udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest pozyskanie wiedzy na temat potencjału kulturalnego naszego regionu. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 15:00

OKiS na 31. Wrocławskich Targach Dobrych Książek

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na Wrocławskich Targach Dobrych Książek 2022 , które odbędą się w dniach 30 listopada - 3 grudnia 2023 w Hali Stulecia we Wrocławiu (stoisko numer: 26). Podczas Targów będzie można zakupić publikacje OKiS w atrakcyjnych, promocyjnych cenach! pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:50

Koncert zespołu PESH 

2 grudnia w Teatrze Starym w Bolesławcu odbędzie się koncert zespołu PESH - polsko-norweskiego zespół młodych i niezwykle utalentowanych muzyków aktywnie działających na europejskiej scenie jazzowej. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:45

MIKOŁAJKOWA ZABAWA W MARCINKOWICACH

Mikołajkowa zabawa na dmuchańcach już 3 grudnia w Marcinkowicach. Wspaniała integracja, która od lat przyciąga setki dzieci z różnych powiatów całego województwa. Serdecznie zapraszamy! pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:40

Mikołajkowa Przechadzka Dolnośląska

Jeśli chcecie spędzić niezapominany weekend z całą rodziną, 3 grudnia zapraszamy na Mikołajkową Przechadzkę Dolnośląską. W programie spacer szlakiem atrakcji kulturalnych Wrocławia, zabawy, konkursy i pokazy filmowe. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:30

Bajkowe Mikołajki w Siechnicach

Bajkowe Mikołajki w Siechnicach. Atrakcje, spektakle, koncert pastorałek Magdy Steczkowskiej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia 2023 roku na placu przy Urzędzie Miejskim w Siechnicach. pokaż więcej »

Dodano: 27.11.2023 05:25

BENEFIS KUBY STANKIEWCZA

Benefis jednego z najbardziej cenionych, polskich pianistów jazzowych - Kuby Stankiewicza, z okazji Jego urodzin. Wśród gości koncertu, na który zapraszamy 5 grudnia o godz. 18.00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław gwiazdy polskiej sceny jazzowej, m.in. Grażyna Auguścik, Anna Maria Jopek, Jan Ptaszyn Wróblewski, Piotr Baron i Piotr Wojtasik. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)