Data:

21 grudnia 2022, godz. 20.00

Miejsce:

Klub Muzyczny LIVERPOOL
ul. Świdnicka 37, Wrocław

Bilety:

Wstęp wolny

Udostępnij:

Dodano:

21.12.2022 12:20

Wigilia Jazzowa w LIVERPOOL-u

Serdecznie zapraszamy na koncert „Wigilia Jazzowa 2022” w legendarnym wrocławskim klubie Liverpool. Od godz. 20:00 odbędzie się niezwykły, przedświąteczny koncert wybitnych wrocławskich muzyków związanych z muzyką jazzową, klasyczną, etniczną, rockową, a nawet popową w najlepszym wykonaniu.

Wystąpią m.in.: Monika Wiśniowska-Basel, Kasia Pakowska, Jola Zakrzewska, Tomasz Próchnicki, Tomasz Basel, Zbigniew Lewandowski, Jerzy Kaczmarek, Aleksander Mrożek, Jacek Krzaklewski, Jakub Olejnik, Janusz Konefał, Tomasz Wilczyński, Andrzej Walus, Robert Jarmużek, Marek Markowski, Roman Sonnenberg.

 

WIGILIA JAZZOWA w KLLUBIE LIVERPOOL!!!
Jak co roku będzie stół pełen wigilijnych potraw, który jeśli macie ochotę możecie uzupełnić. Będzie też tradycyjnie jazzowe kolędowanie – nad programem artystycznym czuwa Jurek „WILK” Kaczmarek.

GOŚCIE SPECJALNI:
ZBIGNIEW LEWANDOWSKI
JERZY”WILK” KACZMAREK
JAKUB OLEJNIK,
JANUSZ KONEFAŁ
TOMASZ PRUCHNICKI
TOMASZ WILCZYŃSKI
ROMAN SONNENBERG
JAN MŁYNARCZYK
JULIUSZ MAZUR
WŁADYSŁAW KWAŚNICKI,
TADEUSZ NESTOROWICZ
MAREK MARKOWSKI
JANUSZ CEDRO
WOJTEK JAWORSKI

 

 

 

Współorganizacja:
Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław
Klub Muzyczny LIVERPOOL
Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

 

 

Projekt współfinansowany z budżetu  Samorządu Województwa Dolnośląskiego

 

AKTUALNOŚCI

Dodano: 02.12.2022 03:30

„Technologia nie znosi ambicji”
Lucjan Demidowski / Piotr Zugaj

Zakończyła się wystawa "Technologia nie znosi ambicji", która prezentowała prace Lucjana Demidowskiego i Piotra Zugaja. Kuratorem wystawy był Paweł Bąkowski. pokaż więcej »

Dodano: 01.12.2022 08:00

NIE/ DOSKONAŁY BŁĄD, wystawa ,,75 Lat ZPAF 1947- 2022″

Czy błąd może być źródłem inspiracją w sztuce fotografii? Czy zjawiska następujące w sposób niekontrolowany mogą wywoływać ciekawe, niepowtarzalne inspiracje?... W dniach 1 grudnia 2022 - 12 lutego 2023 odbywała się wystawa Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików w MWW. pokaż więcej »

Dodano: 26.01.2023 12:02

Alex Urban. She Devil

Zapraszamy na wystawę artystki Alex Urban SHE DEVIL, która odbędzie się w dniach 10 lutego -16 kwietnia 2023 w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA. Alex Urban swoją opowieścią o kobietach usiłuje odczarować złogi fallocentrycznej, zanurzonej w religii kultury i aberracyjne odarcie ich z powagi i właściwej im roli. pokaż więcej »

Dodano: 25.01.2023 05:00

XX Ogólnopolski Koncert Charytatywny na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie

28 i 29 stycznia 2023 roku Syców będzie świętował jubileuszową XX-tą edycję Ogólnopolskiego Koncertu Charytatywnego na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie. W tym roku myślimy szczególnie o Polakach i Poloniach, które mieszkają na Ukrainie, podkreślając aktualne potrzeby. pokaż więcej »

Dodano: 25.01.2023 04:00

XI KONCERT CHARYTATYWNY Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Już po raz 12 odbędzie się wyjątkowy Koncert Charytatywny z udziałem gwiazd polskiej sceny kabaretowej i muzycznej, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy 29 stycznia 2023 do Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. pokaż więcej »

Dodano: 25.01.2023 03:00

Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym: Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń o charakterze publicznym

Dolnośląskie Laboratorium Kultury zaprasza na szkolenie o tym, jak zarządzać bezpieczeństwem wydarzeń i imprez kulturalnych. Szkolenie adresowane jest wyłącznie do praktyków kultury, przedstawicieli instytucji, organizacji pozarządowych, urzędów i organizatorów. pokaż więcej »

Dodano: 25.01.2023 02:00

Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym: Dokumentacja na imprezę – to wcale nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje!

Dolnośląskie Laboratorium Kultury zaprasza na szkolenie dotyczące tworzenia dokumentacji na imprezy kulturalne w kontekście bezpieczeństwa i imprez masowych. Szkolenie adresowane jest wyłącznie do praktyków kultury, przedstawicieli instytucji, organizacji pozarządowych, urzędów i organizatorów. pokaż więcej »

Dodano: 25.01.2023 01:00

Otwarty Uniwersytet Poszukiwań. Sceniczne rewelacje w Domu Plastyków, czyli o Teatrze Artystów Cricot.

Wykład dr Justyny Michalik-Tomali będzie próbą omówienia historii i najważniejszych realizacji Teatru Cricot. pokaż więcej »

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)