Udostępnij:

Dodano:

21.02.2022 10:28

ZAPYTANIE OFERTOWE OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG – DZIAŁANIA PROMOCYJNE I SEO WYDARZENIA KULTURALNE NA DOLNYM ŚLĄSKU W MEDIACH

Szanowni Państwo,

uprzejmie proszę o wycenę następującego zakresu usług:

  1. Usługa promocyjno-reklamowa:
  • Działanie techniczne – osadzenie gotowych artykułów wraz z szatą graficzną w internecie – promocyjne teksty dotyczące kultury dolnośląskiej oraz działań instytucji w regionie oraz w innych częściach polski i świata na portalach internetowych – około 100 stron/portali o zasięgu ogólnopolskim (firma zapewnia swoją bazę portali i na niej prowadzi działania całościowe). Liczba publikowanych artykułów, minimum 8 w miesiącu.
  • Przygotowanie i dopasowanie grafik i treści do odpowiednich formatów zgodnie z wytycznymi technicznymi portali internetowych.
  • Wykorzystanie wszelkich możliwych narzędzi do całościowej kampanii promocyjnej w sieci wydarzeń w tym zachęcanie do odwiedzenia organizowanych różnego rodzaju przedsięwzięć z zakresu kultury i sztuki, m.in. festiwali, plenerów artystycznych czy warsztatów twórczych organizowanych na dolnym śląsku oraz poza województwem przez zamawiającego.
  • Monitoring mediów oraz sporządzanie raportów wyświetleń po zakończeniu kampanii.

 

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

 

  1. SEO / usługa związana ze stworzeniem gotowego materiału do promocji i pozycjonowanie w wyszukiwarkach:
  • Przygotowanie, redakcja oraz zamieszczenie treści informacyjnych na portalach internetowych. Około 100 stron/portali o zasięgu ogólnopolskim. Firma zapewnia swoją bazę portali i na niej prowadzi działania całościowe. Firma na podstawie otrzymanych materiałów (tekst/zdjęcia/grafiki) tworzy materiał jako gotowy artykuł na strony. Minimum 8 artykułów na miesiąc.
  • Umieszczenie linków dofollow w opublikowanych artykułach.
  • Utrzymanie treści informacyjnych aktywnych w portalu na czas nieokreślony.

 

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

Proszę o wysłanie odpowiedzi na powyższe zapytanie – wyceny całościowej działań do dnia 24.02.2022 r. Zakres trwania umowy: marzec-grudzień 2022 r. Bardzo proszę o wycenę powyższych działań z podziałem na kwoty brutto osobno za pozycję nr 1. Promocja i pozycję nr 2. SEO.

 

AKTUALNOŚCI

Dodano: 30.09.2022 09:00

Suwon International Art Project ONSAEMIRO

Z przyjemnością informujemy, że Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu bierze udział w kolejnym międzynarodowym festiwalu sztuki – Suwon International Art Project ONSAEMIRO oraz w wyjątkowo wchodzącym w jego ramy, jednym z najważniejszych azjatyckich międzynarodowych festiwali fotografii Suwon International Photo Festival pokaż więcej »

Dodano: 15.09.2022 04:30

Ruszyła XVIII edycja Konkursu Literackiego o Laur Złotego Pióra „My Polacy, My Dolnoślązacy”

Dolnośląski Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra „My Polacy, My Dolnoślązacy” jest skierowany do młodzieży ponad 300 szkół województwa dolnośląskiego. W konkursie zwyczajowo bierze udział ok. 400 uczniów ze szkół podstawowych i liceów, którzy zgłaszają swoje prace w dowolnej formie literackiej na jeden z trzech podanych wcześniej tematów. pokaż więcej »

Dodano: 04.10.2022 13:36

Wystawa „Szlak do wolności Solidarności Polsko-Czechosłowackiej”

Od 4 października br. w czeskim Rychnově nad Kněžnou można zobaczyć wystawę w ramach cyklu „Szlak do wolności Solidarności Polsko-Czechosłowackiej”, której tematem jest historia i przyjaźń Polski, Czech i Słowacji w kontekście wspólnej walki o wolność. Ekspozycja dostępna będzie do 4 listopada br. pokaż więcej »

Dodano: 04.10.2022 13:33

Koncert – Melodie Trzech Pokoleń

W czwartek, 6 października 2022 o godz. 17.00, zapraszamy do Sali Oratorium Marianum UWr na koncert pieśni wykonywanych w różnych językach słowiańskich oraz w języku angielskim. Koncert realizowany jest we współpracy OKiS z Uniwersytetem Wrocławskim. Wstęp wolny. pokaż więcej »

Dodano: 04.10.2022 02:00

CAŁY KAZIO – Festiwal Marii Czubaszek i Wojtka Karolaka

9. edycja festiwalu inspirowanego twórczością Marii Czubaszek i Wojtka Karolaka odbędzie się w dniach 7-9 października w Polanicy Zdroju na Dolnym Śląsku Na festiwalowej scenie pojawią się m.in. Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Fisz Emade, Maciej Maleńczuk, Irena Santor, a także Artur Andrus, Marzena Rogalska czy Joanna Kołaczkowska. pokaż więcej »

Dodano: 04.10.2022 01:00

Kazimierz Pawlak – Projekt 4.0

Razem z Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu zapraszamy na Jubileusz 40-lecia pracy artystycznej i dydaktycznej Kazimierza Pawlaka połączony z prezentacją monografii "Podróżnik. O życiu i szkle Kazimierza Pawlaka" autorstwa Moniki Braun, który odbędzie się 8 października 2022 o godz. 18:00 w Galerii Geppart we Wrocławiu. pokaż więcej »

Dodano: 04.10.2022 00:00

Gruzińskie tourée Zespołu HEJSZOVINA

Zespół folklorystyczny HEJSZOVINA gości na koncertach w Gruzji w dniach 3-7 października 2022 r. w ramach Polsko-Gruzińskiego Festiwalu Kultury. Zespół prezentuje za granicą m.in. pieśni patriotyczne oraz utwory regionalne wywodzące się z pogranicza polsko-czeskiego. pokaż więcej »

Dodano: 03.10.2022 23:00

Fotorelacja z wystawy „Mobility” w ramach międzynarodowego festiwalu sztuki – Suwon International Art Project ONSAEMIRO

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tytułowej wystawy „Mobility” międzynarodowego festiwalu sztuki – Suwon International Art Project ONSAEMIRO, która odbywa się w Suwon w Korei Południowej. W wystawie bierze udział trzech dolnośląskich artystów wizualnych: Igor Wójcik, Miłosz Flis, Manfred Bator. pokaż więcej »

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)