Udostępnij:

Dodano:

21.02.2022 10:28

ZAPYTANIE OFERTOWE OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG – DZIAŁANIA PROMOCYJNE I SEO WYDARZENIA KULTURALNE NA DOLNYM ŚLĄSKU W MEDIACH

Szanowni Państwo,

uprzejmie proszę o wycenę następującego zakresu usług:

  1. Usługa promocyjno-reklamowa:
  • Działanie techniczne – osadzenie gotowych artykułów wraz z szatą graficzną w internecie – promocyjne teksty dotyczące kultury dolnośląskiej oraz działań instytucji w regionie oraz w innych częściach polski i świata na portalach internetowych – około 100 stron/portali o zasięgu ogólnopolskim (firma zapewnia swoją bazę portali i na niej prowadzi działania całościowe). Liczba publikowanych artykułów, minimum 8 w miesiącu.
  • Przygotowanie i dopasowanie grafik i treści do odpowiednich formatów zgodnie z wytycznymi technicznymi portali internetowych.
  • Wykorzystanie wszelkich możliwych narzędzi do całościowej kampanii promocyjnej w sieci wydarzeń w tym zachęcanie do odwiedzenia organizowanych różnego rodzaju przedsięwzięć z zakresu kultury i sztuki, m.in. festiwali, plenerów artystycznych czy warsztatów twórczych organizowanych na dolnym śląsku oraz poza województwem przez zamawiającego.
  • Monitoring mediów oraz sporządzanie raportów wyświetleń po zakończeniu kampanii.

 

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

 

  1. SEO / usługa związana ze stworzeniem gotowego materiału do promocji i pozycjonowanie w wyszukiwarkach:
  • Przygotowanie, redakcja oraz zamieszczenie treści informacyjnych na portalach internetowych. Około 100 stron/portali o zasięgu ogólnopolskim. Firma zapewnia swoją bazę portali i na niej prowadzi działania całościowe. Firma na podstawie otrzymanych materiałów (tekst/zdjęcia/grafiki) tworzy materiał jako gotowy artykuł na strony. Minimum 8 artykułów na miesiąc.
  • Umieszczenie linków dofollow w opublikowanych artykułach.
  • Utrzymanie treści informacyjnych aktywnych w portalu na czas nieokreślony.

 

Koszty związane z hostingiem, promocją i utrzymaniem dystrybucji materiałów mają znaleźć się w cenie całości usługi.

Proszę o wysłanie odpowiedzi na powyższe zapytanie – wyceny całościowej działań do dnia 24.02.2022 r. Zakres trwania umowy: marzec-grudzień 2022 r. Bardzo proszę o wycenę powyższych działań z podziałem na kwoty brutto osobno za pozycję nr 1. Promocja i pozycję nr 2. SEO.

 

AKTUALNOŚCI

Dodano: 02.12.2022 03:30

„Technologia nie znosi ambicji”
Lucjan Demidowski / Piotr Zugaj

Do 19 lutego trwa wystawa "Technologia nie znosi ambicji", która prezentuje prace Lucjana Demidowskiego i Piotra Zugaja. Kuratorem wystawy jest Paweł Bąkowski. pokaż więcej »

Dodano: 01.12.2022 08:00

NIE/ DOSKONAŁY BŁĄD, wystawa ,,75 Lat ZPAF 1947- 2022″

Czy błąd może być źródłem inspiracją w sztuce fotografii? Czy zjawiska następujące w sposób niekontrolowany mogą wywoływać ciekawe, niepowtarzalne inspiracje?... W dniach 1 grudnia 2022 - 12 lutego 2023 odbywa się wystawa Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików w MWW. pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 04:00

40 lat Kawiarni Artystycznej Pod Kalamburem – Art Cafe . Spotkanie promujące album.

8 lutego 2023 o godz. 18.00 zapraszamy do wrocławskiej księgarni Tajne Komplety na spotkanie promujące album "40 lat Kawiarni Artystycznej Kalambur Art Cafe". Gośćmi spotkania będą m.in. Michał Litwiniec, koordynator i pomysłodawca publikacji, Berenika Niewiadomska, jedna z autorek książki. Spotkanie poprowadzi Karol Pęcherz. pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 03:00

Wystawa pofestiwalowa State of Glass. Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu 2022

Zapraszamy na kolejną wystawę podsumowującą jedną z najbardziej spektakularnych imprez, poświęconych w całości projektowaniu i tworzeniu szklanych dzieł sztuki. W ramach „State of Glass” w Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno zobaczymy prace artystów i studentów, które powstały w lipcu 2022 roku w ramach projektu o tej samej nazwie. Celem projektu „State of Glass. Dolnośląskie Warsztaty i […] pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 02:00

Alex Urban. She Devil

Zapraszamy na wystawę artystki Alex Urban SHE DEVIL, która odbędzie się w dniach 10 lutego -16 kwietnia 2023 w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA. Alex Urban swoją opowieścią o kobietach usiłuje odczarować złogi fallocentrycznej, zanurzonej w religii kultury i aberracyjne odarcie ich z powagi i właściwej im roli. pokaż więcej »

Dodano: 03.02.2023 01:00

Otwarty Uniwersytet Poszukiwań. Sceniczne rewelacje w Domu Plastyków, czyli o Teatrze Artystów Cricot.

Wykład dr Justyny Michalik-Tomali będzie próbą omówienia historii i najważniejszych realizacji Teatru Cricot. pokaż więcej »

Dodano: 30.01.2023 06:00

Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym: Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń o charakterze publicznym

Dolnośląskie Laboratorium Kultury zorganizowało w dniu 2 lutego 2023 szkolenie o tym, jak zarządzać bezpieczeństwem wydarzeń i imprez kulturalnych. pokaż więcej »

Dodano: 30.01.2023 05:00

Szkolenia z bezpieczeństwa wydarzeń o charakterze publicznym: Dokumentacja na imprezę – to wcale nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje!

3 lutego 2023 odbyło się drugie szkolenie zorganizowane przez Dolnośląskie Laboratorium Kultury, które dotyczyło tworzenia dokumentacji na imprezy kulturalne w kontekście bezpieczeństwa i imprez masowych. pokaż więcej »

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)