Udostępnij:

INFORMACJA KULTURALNA 2013-2024

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego w listopadzie 2013 r. uruchomiła multimedialny portal internetowy o nazwie Dolnośląska Kultura i Sztuka.

Misją DOKIS.pl jest tworzenie skutecznego systemu promocji wydarzeń kulturalnych w regionie, budowanie systemu informacji o kulturze i jej twórcach , zarządzanie informacją poprzez kalendarz i mapę wydarzeń kulturalnych na Dolnym Śląsku, spójnej z subregionami aktywności kulturalnej.

W ramach systemu przewidziano możliwość tworzenia kont i powiązanych z nimi wizytówek. Posiadacz konta może zarejestrować w systemie swoją instytucję oraz zaprezentować jej działalność.  Proces rejestracji może zostać przeprowadzony indywidualnie (poprzez aktywację konta na stronie www.dokis.pl w zakładce „zaloguj się” ).

Zachęcamy do samodzielnego współtworzenia portalu.

 

Szanowni Państwo – Użytkownicy www.dokis.pl,

informujemy, że ze względów technicznych z dniem 31 stycznia 2024 roku strona www.dokis.pl przestanie być aktywna, a tym samym nie będzie już możliwości logowania się do naszego serwisu informacji kulturalnej oraz publikowania w nim informacji kulturalnych.

Bardzo dziękujemy za wieloletnią współpracę przy tworzeniu publikacji na temat wydarzeń artystyczno-kulturalnych realizowanych przez Państwa w regionie.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z innych dostępnych i darmowych serwisów internetowych dotyczących oferty kulturalnej, a w szczególności do korzystania ze strony https://dolnyslask.travel/ , która jest obecnie największym serwisem informacyjno-kulturalno-turystycznym na Dolnym Śląsku. Prowadząca tę stronę Dolnośląska Organizacja Turystyczna chętnie nawiąże z Państwem współpracę w podobnym formacie, jak robił to zespół redakcyjny www.dokis.pl – poprzez utworzenie indywidualnego dostępu do strony i samodzielne zamieszczanie na niej informacji o wydarzeniach.

Dostęp do strony dolnyslask.travel oraz wszelkie instrukcje można uzyskać kontaktując się na adres e-mail: marek.brons@dot.org.pl

Odsłuchaj treść artykułu
Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)