Udostępnij:

Wydawnictwa

Ośrodek Kultury i Sztuki zajmuje się również wydawaniem katalogów towarzyszących wystawom odbywającym się w Galerii FOTO-GEN. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Odsłuchaj treść artykułu

Dodano: 31.12.2020 11:16

IMPERATYW

Katalog towarzyszący wystawie „Imperatyw” prezentowanej w Galerii Miejskiej we Wrocławiu, w dniach od 5.11.2020 do 4.02.2021. Ideą przyjętą przez kuratorów wystawy Imperatyw jest zaprezentowanie dokonań sześciu oryginalnych postaw twórczych (Andrzej P. Bator, Łukasz Berger, Łukasz Gierlak, Wacław Szpakowski, Stach Szumski, Igor Wójcik), z których niektóre znalazły swoje trwałe miejsce w historii sztuki współczesnej, ale także […] pokaż więcej »

Dodano: 16.07.2020 17:23

Katalog – Łódź Kaliska „Prawdopodobnie najlepszy z możliwych światów”

Katalog – Łódź Kaliska „Prawdopodobnie najlepszy z możliwych światów”. Katalog towarzyszący wystawie Łodzi Kaliskiej „Prawdopodobnie najlepszy z możliwych światów” prezentowanej w Galerii FOTO-GEN Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu, w dniach od 19.06.2020 do 08.08.2020. Katalog zawiera wybrane reprodukcje fotografii pokazywanych na ekspozycji, a także tekst kuratora wystawy, Manfreda Batora oraz manifest grupy artystycznej Łódź […] pokaż więcej »

Dodano: 26.03.2020 16:12

Prot Jarnuszkiewicz „For a moment I had everything”

Prot Jarnuszkiewicz „For a moment I had everything” Katalog towarzyszący wystawie  Prota Jarnuszkiewicza „For a moment I had everything” prezentowanej w Galerii FOTO-GEN Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu, w dniach od 6-27 marca 2020. Katalog zawiera wybrane reprodukcje fotografii pokazywanych na ekspozycji, a także tekst kuratora wystawy, Manfreda Batora oraz krytyka fotografii Adama Mazura. […] pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)