Udostępnij:

PRZEDSIĘWZIĘCIA

Wspieramy organizacyjnie wydarzenia cykliczne i przedsięwzięcia oparte na współpracy z różnymi regionami, również z zagranicą. Ostatnim interdyscyplinarnym, kilkuletnim projektem, w którym braliśmy udział, był Polsko-Gruziński Festiwal Kultury. To przestrzeń dla współpracy kulturalnej i artystycznej między regionem Dolnego Śląska a gruzińską Autonomiczną Republiką Adżarii.
Kolejnym ważnym  przedsięwzięciem cyklicznym, którego Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu od 2003 roku jest organizatorem jest Nagroda Kulturalna Śląska. W jego ramach organizowana jest  gala przyznania nagród oraz imprezy towarzyszące, a podczas niemieckich edycji (wręczenie NKŚ ma miejsce raz w Niemczech, raz w Polsce) wspieramy także organizację wyjazdu polskiej delegacji na to wydarzenie, które odbywa się na terenie Dolnej Saksonii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi przedsięwzięciami kulturalnymi, w których bierzemy udział.

Odsłuchaj treść artykułu

Dodano: 11.03.2024 13:11

Fotorelacja ze spektaklu „Na Wenus bez zmian”

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu "Na Wenus bez zmian" w ramach projektu Osiedla Kultury i Sztuki , który odbył się 8 marca 2024, na Osiedlu Żerniki. pokaż więcej »

Dodano: 11.03.2024 09:00

OPIEKUNOWIE (NIE)PAMIĘCI

Naszemu kolejnemu spotkaniu w OP ENHEIM we Wrocławiu będą towarzyszyć operatorzy kamer. Chcemy udokumentować wypowiedzi wszystkich osób, które zajmują się zaniedbanymi cmentarzami. Zapraszamy wszystkich dotychczasowych uczestników spotkań, a także tych, którzy jeszcze do nas nie dotarli. Zarówno z Polski, jak i z Niemiec. pokaż więcej »

Dodano: 09.03.2024 12:15

KULTURA I SZTUKA NA WROCŁAWSKICH OSIEDLACH

Co ciekawego wydarzy się w najbliższym czasie na wrocławskich osiedlach? Jakie przedsięwzięcia realizowane będą w ramach projektu OSIEDLA KULTURY I SZTUKI 2024? Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń. pokaż więcej »

Dodano: 01.03.2024 02:00

OSIEDLA KULTURY I SZTUKI 2024 – WYNIKI

Znamy wyniki naboru do programu OSIEDLA KULTURY I SZTUKI 2024, którego celem jest promocja kultury Dolnego Śląska na wrocławskich osiedlach. Wśród wybranych projektów koncerty, spektakle teatralne, warsztaty oraz festyny dla mieszkańców. pokaż więcej »

Dodano: 01.02.2024 01:00

OSIEDLA KULTURY I SZTUKI/ NABÓR 2024

Ruszył nabór projektów w ramach programu OSIEDLA KULTURY I SZTUKI. Dotacje w kwocie 5 tys. na przedsięwzięcia artystyczne mogą pozyskać indywidualni artyści, grupy nieformalne czy organizacje pozarządowe. pokaż więcej »

Dodano: 16.12.2023 15:30

Fotorelacja z otwarcia wystawy „Malarstwo Kako Dzneladze”

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia wystawy „Malarstwo Kako Dzneladze”, które odbyło się 15 grudnia 2023 Galerii Patio, Stary Ratusz, we Wrocławiu. pokaż więcej »

Dodano: 15.12.2023 07:00

Akaki Dzneladze „Malarstwo Kako Dzneladze”

Wystawa znanego i cenionego w Gruzji adżarskiego artysty Akaki „Kako” Dzneladze prezentowana będzie w ramach Polsko-Gruzińskiego Festiwalu Kultury od 15 grudnia w Galerii Patio Muzeum Miejskiego Wrocławia. pokaż więcej »

Dodano: 01.12.2023 00:00

XXXIV Polsko – Czeskie Dni Kultury Chrześcijańskiej „Bądźmy Rodziną”

Zachęcamy do zapoznania się z bieżącym programem cyklu wydarzeń w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej 2023. pokaż więcej »

Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (pokaż całość)